Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy visszajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy visszajön hozzám a barátom, ha szakított velem? Nekem nagyon hiányzik, és borzasztóan szerettük egymást.

Figyelt kérdés

Soha senkit nem fogok már annyira tudni szeretni, mint őt. Az első szerelem után már ami jön, szerintem nem is igazi. Nekem ő kell. Mit tegyek?

Lehet, hogy én is hiányzom neki? Már félév eltelt a szakítás óta,de bármit megtennék hogy visszakapjam.

18/L


2011. máj. 28. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

hüpp hüpp

lol

2011. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az, ami eltávolított titeket?

Ez már megszűnt? Vagy TE meg tudod szüntetni?

2011. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mi volt az ok.

én is szakítottam barátnőmmel már vagy 3-4 hónapja. nem az első volt, de még egy olyan nem volt mint ő. nálunk semmi remény nem volt hogy összejöjjünk, én nem szerettem volna. azóta egyedül vagyok, kicsit jó is, de néha azért szar tud lenni.

20F

2011. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az ok nagyon bonyolult, meg nem is lenne szerintem érthető mások számára, egy regény lenne, míg elmagyaráznám.

A lényeg annyi, hogy annyi problémánk volt, és a külső körülmények hatására elbizonytalanodott abban, hogy szerelmes-e belém. Szeret szerintem most is, de nem szerelmes.

A problémák viszont megoldhatóak, és elég fiatalok vagyunk még.

Szeretném helyrehozni a dolgokat, és visszaszerezni őt.

Tanácsok?

2011. máj. 29. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarázd el ezt neki.
2011. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2011. máj. 29. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy alakultak végül a dolgok a volt barátoddal?

Felhívtad? Beszéltél és találkoztál vele fél évvel a szakítás után?

2011. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, és újra összejöttünk. Kiderült, hogy neki is nagyon hiányoztam. :)
2011. jún. 7. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

:-)

2011. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!