Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt el kell tűrnöm egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el kell tűrnöm egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal a kapcsolatunk elején el akartam menni koncertre. Ő azt mondta: "Soha nem mennék el veled, mert leégetnél". Később ezt kimagyarázta, és én hittem neki. De most megint ment koncertre, és nem is szólt róla, kb. eltitkolta, és nem értette hogy ez engem miért bánt.


Ne értsetek félre, oda megy ahová akar, nyilván, de a mód, ahogy ezt közli, hogy én leégetem őt, és hogy eltitkolja hogy megy, hogy ne is tudjak róla.....



2014. okt. 23. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar masok elött felvallalni(gondolom a haverokkal megy).Szerintem nala jobbat erdemelsz.Keress olyat,aki büszke ra hogy a baratnöje vagy.
2014. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat tűrtem már jó pár barátomnak, mert a rózsaszín köd elvakított... Légy mindig annyira éber h meglásd a másik hibáit.


Nem.. Ez nem helyénvaló viselkedés..de az h ezt mondta.. Se az h nem szólt hova megy... Joggal voltál/vagy felháborodva!!!

2014. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tartós az a kapcsolat, amelyikből hiányzik az őszinteség. Inkább keress méltó társat.
2014. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Aki engem éget azt sztem nem is szeretem igazán
2014. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy leégetnéd?? ezt mégis hogy lehet kimagyarázni?! mekkora pö.cs
2014. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 raczolo válasza:
100%
Nem becsül annyira se h elmondja az igazat. Bunko ez a srác. Szerintem hagyd ott..Jobbat érdemelsz.
2014. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bunkó,gyerekes felfogású pasid van.Leégeted őt? pfff,én dobnám a p.icsába!
2014. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!