Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogy jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy jöttetek helyre? Mit kezdtetek az életetekkel?

Figyelt kérdés

Nemrég kidobott a párom, ráadásul egy félreértés miatt. Hiába próbáltam meggyőzni, hogy tévedett, nem akart hinni nekem. Most haldoklik az apja és erre hivatkozva azt mondja nem érdekelni most ez és majd megbeszéljük. Összevesztünk ezen és elég durván beszélt velem. Aztán egyik este láttam, hogy egy barátjával vígan nevetgél az utcán. Ez annyira rosszul esett, mert nekem azt mondta most nem találkozik és nem beszélget senkivel... Hazudott. Még az üzeneteimet se hajlandó elolvasni. Pedig pár hete, a félreértése előtt még olyan szeretettel bújtunk össze. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy már nem szeret. Mert most úgy viselkedik mintha sose szeretett volna. Meg se akar hallgatni. Úgy érzem most magam, mint a szappanoperában a nő, akivel szóba se akar állni a szeretett férfi, pedig állítolag szereti és mégse akarja elhinni, hogy nem csalta meg.

Ez nagyon fáj most nekem és vissza akarom őt szerezni.. Nem tehetek mást mint várok... Bár a legutobbi veszekedésünk után lehet nem is fog keresni soha többé. Felszabadult egy csomó szabadidőm... Mit kezdjek magammal, hogy átvészeljem ezt és ne ugorjak a kútba? Mert néha annyira kétségbeesett állapotba kerülök, hogy legszívesebben végeznék magammal. A puszta létezés is fáj. Egy zavart pillanatomban egy búcsúlevelet is írtam, de aztán összetéptem. Nekem ő az igazi. Barátaim alig vannak, akikhez most fordulhatnék és nekik is megvan a maguk élete. Nekem a párom egyben az egyik legjobb barátom is volt. Hogy szerezhetném vissza őt? És addig mit kezdjek magammal?



2014. okt. 31. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegenykem, mennyi ideig voltatok egyutt? Hany eves vagy?
2014. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok és fél évig tartott, bár már 4 éve ismerjük egymást. Nagyon szép volt ahogy összejöttünk, meg ez az egész. Nem tudom őt elengedni.
2014. okt. 31. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
es mi volt az félreértés? együtt laktatok? Nagyon nehez tudom, de tul lehet élni ! :) A puszta létezés is fáj--ezt az idő begyógyítja, ara gondolj, semmi nem véletlen az életben, semmi nem történik véletlenül, ha együtt kell lennetek, együtt lesztek megint, mi volt az a félreértés? Hátha tudok kicsit a fejével gondolkozni... ő hány éves?
2014. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ő 32. Azt hitte megcsaltam, pedig nem. Meglátta az utcán hogy exemmel beszélgetek, követett állítolag és kiakadt azon hogy adtam a srácnak arcra puszit. Hiába mondtam neki hogy csak véletlenül futottunk össze és csak pár szót váltottunk, azt mondta h szerinte a szájára adtam... És kitart emellett. Jobban mondva azt mondja hisz nekem, de ez rosszul érintette és csak barátok lehetünk. Pedig én télleg csak a 2 arcára adtam a srácnak puszit amikor elköszöntünk, de este volt, rosszul láthatta. Csak azt hajtogatja, hogy csalódott bennem és nem tudja mi lesz. De én ebbe nem nyugodtam bele, meg akartam vele ezt beszélni és tegnap jól összevesztünk ezen, hogy értsem már meg hogy ez őt most nem érdekli, amikor az apja haldoklik.. kiabált velem, ahogy eddig még senkivel.. Én elhiszem hogy szarul van az apja, de kicsit úgy érzem, hogy az apjára hivatkozva akarja húzni az időt... Mert azt hazudja senkinek az üzeneteit nem olvassa el és senkivel nem találkozik... Tegnap este mégis láttam hogy egy barátjával száll le a villamosrol és vígan nevetgélnek.. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 31. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom, szeritnem várj, nem mássz rá, hagyjad gondolkodni! az idő pedig azt a fájdalmat mindenképp begyógyítja amit most érzel, én sem hittem anno, de igaz!!!!Ha a sors egymásnak teremtett titeket, akkor együtt is lesztek! :)
2014. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először pár szó a szakításról. A fél év az első nagy vízválasztó a szerelemben. Ilyenkor történik a legtöbb szakítás. Ennek biokémiai oka van, és most nem menjünk bele.

Ami a túlélést illeti, sajnos egyetlen gyógyír létezik: az idő. Szar dolog, tudom, de valóban nincs egyéb mód az átvészelésre, mint az adott pillanatra koncentrálni, és azt túlélni. Aztán a következőt, és így tovább.

Ha van kedved bővebben mesélni, írj privit.

2014. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!