Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az úgy, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az úgy, hogy sok mai lánynak, inkább a durva, buta fiú kell, aki rögtön le is fekteti őket, és nekik ez jó, még akkor is, ha szakítás a vége?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akinek az jön be, azt csak sajnálni tudom.
2013. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ribizlik
2013. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vannak mert,ez a trend. De neked ez miért fáj?
2013. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A durva, buta és egyszerű lányoknak jönnek be az ilyen fiúk.
2013. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 mert én nem ilyen vagyok, én kedves és rendes vagyok velük. és sok lány, akivel már volt vmi, inkább az ilyen fiút választotta.
2013. aug. 18. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ők maguk se tudják. Engem is elhagyott a párom 3 év után. A jelenlegi fickója egy tipikus állat, hájas test, előre esett váll, görnyedt hát, durva beszéd és szóhasználat(majd minden mondatának végén a b*zmegol,"hő"/"he"-zik). Elhívtam egy gyerekzsúrra, amit a baráti társaság rendezett, hogy a gyerekek játszhassanak, erre elhozta "azt" is. És nem értette miért szólunk rá, hogy a barátja legalább ne a gyerekek előtt káromkodjon. Hogyan reagált: "Nem értem mi a baj veletek, mindig megakarjátok mondani, hogy a másik mit csináljon!" Mi meg tátott szájjal néztünk, hogy ez ennyire meghibbant? Fogta magukat elmentek, és letojta azt, hogy a gyerek sír mert maradni szeretett volna. A fickó meg annyit reagált, hogy hallgattassa már el mert szétmegy a feje, inkább iszik egy sört... Mind 30+osok vagyunk, úgyhogy ez nem csak a fiatalságnál fordul elő.
2013. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Charlie30 ***** válasza:
45%

A durvaság érthető, a nők többsége az alárendelt szerepet szereti.

A butaság azért előny, mert a nőkhöz hasonlóan egy buta férfi nem szeret értelmes dolgokról beszélgetni.

2013. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi../pénzesek=buták/

2013. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a három hasznos választ. Leginkább a kép tetszett nagyon, én vagyok a jobb oldalon a képen. Mindenkinek ment a zöld kéz. :D
2013. aug. 21. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Néha én is úgy érzem, az hogy őrülten szeressek egy lányt, és ő is viszont, mára már teljesen felesleges :\

20/F

2013. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!