Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meselnetek durva szakitasokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meselnetek durva szakitasokat, okokat? Hogy lettetek tul rajta?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legdurvább ,hogy nincs ok. Csak kidob.
2013. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
exem kipakolta a cuccaimat a hàz elé és annyit mondozt: megcsaltalak. szia. :/ Új szerelemmel tettem túl magam..
2013. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy a csaj legjobb barátnője egy éve halálosan szerelmes belém. A csajnak meg fontosabb volt, hogy ne bántsa meg a barátnőjét, ezért dobott. Felejtéssel.
2013. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megcsalás (csók) az én részemről

majd féltékenységi jelenetek, birtoklási mánia, azt képzelte hogy megtilthatja nekem hogy a barátaimmal legyek

még több féltékenykedés

majd megcsalás az ő részéről (szex) nézzenek oda....

majd szakítok

megüt

visszakapja

végül én szakítok vele végleg


több kisebb kapcsolat, majd életem szerelme aki már a férjem:)


27/N

2013. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hasonló az előzőhöz én megcsaltam csókkal erre ő kidobott aztán visszajött aztán facebook miatt lett vége (közbe hajtogatta hogy ez neki annyira jelentéktelen, nem is számit a hülye fb) aztán én letiltottam hogy ne lássam már miket irogat más csajoknak hogyan ismerkedik miközbe én szeretem és visszavárom erre mikor észrevette felhivott h fejezzük be. Utána meg ő tiltott le.. (milyen jó hogy ennyire nem számit neki se) Egy szemétláda az az igazság neki mindent szabadott nekem semmit nem tudom kinek képzelte magát.. jobb is hogy vége lett.. viselje el más a pökhendi stílusát a bunkó beszólásait meg a büdös száját
2013. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem sikerült elfelejtenem teljesen de jól haladok. Sokat beszélgetek a barátaimmal, az ő haverjával lehet össze is jövök megnézném az arcát ha majd a képébe vigyorgok újra abban a társaságban.
2013. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyikünk se akarta megbántani a másikat, ezért nem beszéltük meg a problémákat. Aztán kedden megszeretgetett, mondta, hogy szeret, meg minden jó volt, erre csütörtökön csak úgy elhanyagolt, nem ért hozzám, majd szakított, mert ő nem érez már semmit-(akkor kedden az mi volt?)-

Még nem vagyok túl rajta, mert én még szeretem őt.. Ő meg nem tudom mit érez.

Valószínűleg átvert.. (5 hónapot jártunk)

2013. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Mi a keresztneved?
2013. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közölte, hogy elhanyagolom, leszarom nem foglalkozom vele, majd másnap, hogy túl sokszor kérdezem meg a mi a baj illetve, akkor ne folytassuk, de maradjunk barátok. Egyszerűen, kisírtam magamat, és rájöttem, hogy egy hazug csaló és álszent ember. Azt hozzáteszem, hogy most a volt barátnőjével van elfoglalva, de rájöttem, hogy az össze fiú/férfi ugyanolyan, nincs kivétel.
2013. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!