Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ha visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha visszautasít, de barátként egyszerűen nem enged el? Úgy érzem vészmegoldásnak tartogat.

Figyelt kérdés

Másfél éve szeretem, de úgy igazából, tavasszal egy buli után ment egy részeg vallomás sms-ben(de tré még leírni is), persze visszautasított, aztán pár hétig nem beszéltünk. Nyári szünetben megint közel kerültünk egymáshoz, kisvárosban lakik, tudtam hogy egyedül van szülein kívül nem igazán van ott senkije. Nem erőltettem a dolgokat, csak elvoltunk, ott voltam mikor egyedül érezte magát, mikor beteg volt. Aztán ősz elején ő visszaköltözött a kollégiumba én meg itthon maradtam a szakmai gyakorlatom ugyanis ideköt meg elegem volt a koliból 3 év alatt :D Úgy tűnt nem változott semmi köztünk, hétvégente mikor hazament lejártam hozzá. Aztán egyik ilyen alkalommal egy csodás nap után végre fizikailag is elkezdett közeledni, együtt aludtunk végre. Azt hittem végre együtt vagyunk, hm.. nagyon úgy tűnt... Csakhogy visszament a koliba megint, sok pletyis barátnő, meg egy pénzes srác aki őt még korábban visszautasította és a legjobb barátnőjére hajtott a szeme láttára pár hónapig, na vele most októberben lefeküdt, nekem nem mondta de biztos forrásból tudom...

Rákérdeztem, hogy most mi van. "Nem vonzódik hozzám" Jött a válasz. Mondom remek, másodszor is összetört ez a nő, pár napig nem beszéltünk... Azóta furán vagyunk, facen beszélünk, néha felhívom, ha szakdogám ügyében be kell mennem az egyetemre benézek hozzá a koliba, olyan semlegesek vagyunk. Sokszor panaszkodik, hogy egyedül érzi magát, meg hogy csak velem tud beszélni, hogy úgy örül hogy beszélek vele, gyakran keres, bevallom én is őt. Volt hogy megkérdeztem hogy lehet egyedül mikor ott van neked a srác... Azt mondja nekem nincs köztük semmi, nincs mit beszélni róla. De sok jel szerint összejárnak.


Tudom, hogy elméletben mit kéne tennem, hagyni a fenébe ezt a nőt, hiszen azt sem tudja mit akar. De az az igazság, hogy féltem őt, januárban végzünk az egyetemen, hazaköltözik, megint egyedül lesz, az a srác tudom hogy nem fogja keresni. Másrészt úgy érzem ő kell nekem, egy kis bolond, a jó fajtából, csak nem tudja mi lenne jó neki, meg kell védeni önmagától. Ez a se veled, se nélküled dolog viszont tarthatatlan. Mit tennétek?

22/F



2014. nov. 9. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszűntetni különben tényleg te leszel a "z terv" meg a bohóc akit elő lehet rángatni a "jó csávók" becserészésekor vagy féltékennyé tevésekor
2014. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy tudja mit akar,egy sima barátot. Ez inkább neked furcsa, mert te többet akarsz. Csak te tudod,érzed,hogy mi a jó lépés.
2014. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülyék a nők pont az nem kell nekik aki a legjobban szereti őket :)
2014. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"csak nem tudja mi lenne jó neki"


Ugyanilyen szituban magyarázza nekem ezt egy pasi 1 éve. Képtelen felfogni, hogy undorodom attól, hogy hozzám érjen, megcsókoljon, nem vonzódok hozzá!

Akkor mégis mit akarsz te is? Barátnak kellesz neki!

2014. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem undorodik tőlem, ő kezdeményezte az éjszakát és mindkettőnknek jó volt, ha értesz. Előtte is kereste már a fizikai kontaktust, sőt még a történtek után is ezen a héten, ezért is nem értem.
2014. nov. 9. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak te gondolod, hogy jó volt...

Én is kezdeményeztem, azt hittem jó lesz, de nem lett. Ő persze azt hitte, mennyire élveztem.


Ha nem jön össze veled, hagyd békén. Mindenkinek jobb.

2014. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, igen úgy tűnik én futok utána és nem hagyom békén. Az igazság az hogyha egy napig nem keresem akkor minden baja van és ő keres meg. Vagy csak magamnak beszélem be hogy hiányzok neki és igazából csak megszokásból keres? A fene tudja.
2014. nov. 9. 20:37
 8/8 jaydee válasza:

Ha olyan fajta ember vagy, hogy neked ez belefér, egy kis taktikázással, húzdmegereszdmeggel, rafkózással lehetne ebből vonzalmat kovácsolni. Kérdés, hogy mi lenne annak a kapcsolatnak/szerelemnek/akárminek az alapja. Előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból, hogy te sokkal többet leraknál érte az asztalra. Aztán lehet, hogy időközben benő a feje lágya.



UI: az "olyan ember"-nek nincsen negatív tartalma. Minden kapcsolatban elkerűlhetetlen, hogy néha ehhez nyúljon még a legőszintébb, legkeményvonalasabb, legjólelkűbb férfi is.

2014. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!