Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok, tényleg lejárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tényleg lejárt a hosszan tartó kapcsolatok ideje kis hazánkban?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szúrják a szemem a mai párkapcsolatok. Még nem találkoztam a nagyszüleimen, a szüleimen és persze a magunk 11 évén kívül olyan emberekkel, akik szívből kitartanak egymás mellett hosszú évek óta. Ennyire felszínesek lennénk a párválasztásban? Ráadásul azt is észrevettem, hogy a párkapcsolat manapság szinte szükségletté vált, ha valaki kicsit szimpi vagy mondjuk 1 dolog jön be rajta akkor már oké, próbáljuk meg, mert egyedül vagyok. Aztán legtöbbször sírás-rívás,megcsalás és stb következik. Nyilván ez főleg a fiatalok körében van így, de a középkorú felnőttek nagy része is elvált. Éltem pl. az USÁban, Kanadában és ott statisztika is alátámasztja, hogy a párok jóval nagyobb százaléka marad együtt. Sokan középiskolás koruk óta egy párt alkotnak, családjuk van. (30-40 éves korosztály) Ennyire nem veszik a fáradtságot az emberek, hogy megjavítsák a kapcsolatukat és ne adják fel a legkisebb bökkenőnél?(ezt persze csak két agyilag ép emberre vonatkozik)

2014. nov. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Minek hosszan tartó kapcsolat, ha egyszer van rezsicsökkentés ?
2014. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért szerintem még akad, csak nagyon sok az

érdek-kapcsolat.

2014. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezt a fajta szemléletet. Régen is voltak rossz kapcsolatok és ma is vannak jók. Felesleges ilyen következtetéseket levonni. Másra is van igény, de ettől függetlenül vannak hosszútávú kapcsolatok és szerintem lesznek is.
2014. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiatalabbaknál inkább gyakoribb az, hogyha nem jó akkor lecseréljük másra.


Én az a korosztály vagyok amiben körülöttem 3-4-5-6-7 éves kapcsolatok vannak többségben. A sajátom is csak 5. éve tart, mert nem tizenévesen találtam meg az igazi társamat, hanem kicsit később. 2 van olyan a környezetemben ami hosszabb kapcsolat. 10 illetve 12 éves kapcsolatok.


Érettség kérdése egyébként, hogy mikor jön ez az az idő, amikor nem a lecserélés az első ami az ember eszébe jut kapcsolati probléma esetén.

De nem gondolom azt sem, hogy mindent le kéne nyelni egy kapcsolatban, csak azért, hogy elmondhassák magukról, hogy ők együtt vannak és kitartanak. Ha egy pár már nem élvezi egymás társaságát, akkor a kitartás nem ér semmit, mert az csak kirakat, nem igazi boldogság.

2014. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy járt le!

Csak nem mindenkinek sikerül. Vagy nem mindenkinek jut. Más kérdés, hogy miért nem . . .

2014. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos (vagy nem sajnos) tényleg egyre kevesebb a hosszú kapcsolat.
2014. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!