Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szólnátok ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha megtudnátok, hogy az exetek, akivel újra összejöttetek, az előző kapcsolata egy abortusz miatt ért véget?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran jönnek össze újra a párok kisebb nagyobb megszakításokkal. Van, hogy közben új utakon próbálkoznánk a felek és új kapcsolatba kezdenek, de végül megint egymásnál kötnek ki. De megbocsátandó és képes lennél úgy újra össze jönni az exeddel, hogy amíg nem voltatok együtt egy nem kívánt terhesség történt a kapcsolatában és ez ment a kapcsolatuk rovására?

2014. nov. 16. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak együtt, szerintem nem az ő dolga, hogy közben az exe mit csinált...
2014. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az abortusz az egy gyilkosság. Ki tudja, az az ember, aki képes megölni a saját gyerekét, egyszer a férjét vagy az anyját is képes lesz megölni.

Én loptam, csaltam, hazudtam, de embert még soha nem öltem és remélem, hogy nem is fogok.

2022. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!