Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első csókotok után összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókotok után összejöttetek? Hogy csattant el? Meselnéket róla egy kicsit!

Figyelt kérdés
kort es nemet is pls

2014. nov. 13. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
én 16 voltam, ő 18, nála voltunk levette a szemüvegem aztán lesmárolt, tök jó volt...aztán az ágyban folytatódtak a dolgok, de csak light-osan...:) kb 1 hónapig voltunk együtt...
2014. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, én a legtöbbel akivel csókolóztam, össze is jöttem. Ezek nem mind voltak komoly kapcsolatok, de mind sokáig (hónapokig, esetleg évekig) tartottak.

Akivel nem volt folytatás, az leginkább a távolság miatt volt - nem találkoztunk többet :(

30n

2014. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel lúzer típus vagyok, és máshogy nem sikerült, prostival történt. Nem jöttünk össze természetesen.


30/F

2014. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem és a "páromnak" nemrég történt meg az első csók. Remélem komolyabbra fordulnak a dolgok. Az első randin csattant el amúgy, még nincs hivatalosan bejelentve, hogy együtt lennénk. Mondjuk úgy, meglátjuk, hogy alakul.

25/L

2014. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:

9 barátnőm volt eddig, ebből 6-tal az első csók jelentette a kapcsolat kezdetét. 2-nél később csattant el, 1-nél pedig jóval korábban, barátság extrákkal kapcsolat keretében.

Rajtuk kívül még kb 5-6 lánnyal csókolóztam, többsége lánybarátom volt és kavartunk de nem lett kapcsolat, 2 meg buliban.

Jelenlegi (legkomolyabb) barátnőmmel egy táborban volt az első csók, este, a sátorban. Közben a barátnője jólnevelten aludt mellettünk :P Nagyon romantikus és érzéki volt, ahogy azóta másfél éve kb minden csók vele :)

24F

2014. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első az valami kegyetlen szar volt... :D Ki voltam utána akadva :D
2014. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első csókom az felelsz vagy mersz közben volt, és nem jöttünk össze :D Az exbarátom az első randin lekapott csak 3 hétig voltunk együtt, a mostani páromnál is már az első találkozáson elcsattant a csók, pedig ő nem az a típus :D :) 16/L
2014. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jöttünk össze. Utána nem is láttam többet. 11 éves koromban történt. Le is akart teperni, csak kértem hogy ne csinálja. (azzal védekezett, hogy azt hitte 14 éves vagyok:D, és nem haragudnék)


Egyébként strandon voltam a nagyszüleimmel, és az egyik úszómester kihívott a medencéből, órákig beszélgettünk, nevettünk stb.. Nem igazán értettem mit is akart, és egyszer csak megcsókolt. A pasi 10 évvel idősebb volt.

2014. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból történt, s ha jól emlékszem egyszerre akartuk. Hivatalosan onnantól datáljuk a kapcsolatunkat, előtte fél évig őrülten szerelmesek voltunk egymásba, de akkor még próbáltuk elfojtani az érzéseinket. 30/N, 39/F
2014. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bal szemgödrében csattant el. Alig tudta kimosni belőle :)
2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!