Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányk! Nektek mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányk! Nektek mit jelent az, hogy a barátotok nem foglalkozik veletek?

Figyelt kérdés
Mikor nem foglalkozik a barátotok veletek? Gondolok itt arra hogy ne mbeszéltek stb... ( én barátnőmmel szinte egész nap beszélek, igaz van hogy néha kicsit később írok visszha, és hogy néha csak ritkán írok mert tanulnom kell de azért egész nap bújom a telefonom és a gépem... De azt mondja nem foglalkozom vele) Szerintetek tényleg nem ,vagy most mi van ? HELP!

2014. nov. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem inkabb szemelyesen talalkozz vele. Tobbet er egy fel oras kis talalka, mint 2 oras chateles.
2014. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétvégénként tudunk csak találkozni..
2014. nov. 20. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet itt az is lehet, h nem adsz neki ajándékot, mármint ilyen több kis figyelmes dologra vágyik tőled (virág, csoki, kis karkötő) és lehet az is, h néha kis "jóreggelt" meg "jóéjt" sms-re vágyik... és simán be lehet iktatni heti 2 talit, az én barátom nagyon messze lakott, de meg tudtuk oldani a heti 2-t, pedig sok lecke volt, ilyenkor előre tanultam... ezek csak tippek, nem biztos h jók ;)
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet, de minden alkalomkor amikor találkozunk viszek neki virágot, vagy csokit, írok neki verseket is, és reggel amikor felkelek az az első hogy jó reggelt kívánok neki , pedig még azt sem tudom hol vagyok:)
2014. dec. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!