Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal.Az utóbbi időben úgy érzem elhanyagol.Régen keresett,smseket írt hogy mennyire szeret,ma már nem is válaszol az ilyen üzenetekre.Csúnyán beszél velem,szinte minden nap veszekszünk.Sokszor beszéltünk már erről,ilyenkor fűt fát ígér,csakhogy ne szakítsak vele.Nagyon szeretem,de nem tudom hogy mit csináljak.
2014. nov. 9. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Alapítanék egy tanácsot. Ha már tanácstalan vagy



>:) khkhkhkhhkh

2014. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Adj neki maximum 1 hónapot ha nem változik semmi és nem sikerül megbeszélni a gondokat akkor szakíts ..

Az egésznek nincs értelme ha csak szenvedsz benne és örlődsz hogy mit tegyél hogy jó legyen amíg őt nem is érdekli az egész ..

2014. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem beszélnék csúnyán azzal akit szeretek, lehet hogy egy hétig nem kéne találkoznotok, rájönne ő is hogy mit veszítene és jobban értékelne utána. Vagy konkrétan rákérdezni, hogy mi változott a kezdeti lelkesedés óta, miért enyhült. Sok sikert kívánok!
2014. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Beszélnék vele erről, ha nem változik semmi, akkor pedig viszlát neki.
2014. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már megszerzett magának, és nem kell beleadnia apait anyait... Jön a lazulás, és az igazi arca.


Ha nem érzed jól magad, és csúnyán beszél, kicsit hanyagolnám... mármint elmondanám amit érzek, és hagynám, h ő keressen.


Ha egy év után ilyen érzéseid vannak, érdemes elgondolkozni, h ő kell-e neked.

2014. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress helyette olyat,aki tisztel és becsül.Ő ugyanis már rég nem.
2014. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én 2 és fél év után mondhatom, ha 1 év elteltével ilyen, akkor ez nehezen fog változni vagy nem fog változni és nem érdemes egy életet erre alapozni. Megtapasztaltam már, hogy milyen. Nem rég került sor esetemben a szakításra,mert már elviselhetetlen volt. Említettem,hogy két és fél évig voltunk együtt, össze is költöztünk és a végére odáig jutott a dolog, hogy hiába tettem ki a lelkemet is, hogy legyünk kicsit együtt csak ketten hátha visszajön a régi "tűz"- nem volt elég semmi. Bármit csináltam nem volt jó, megbeszélni nem lehetett semmit, mert sablon válasz érkezett rá : "szeretlek,majd változtatok én is ígérem vagy ne most" Az tette be nálam a kiskaput végleg, mikor kiderült, hogy ő azért nem akar velem lenni, átölelni vagy bármi mert 63 kg helyett 68 lettem. Hozzáteszem, hogy 170 cm vagyok, ez még nem a kóros elhízás. Tudta jól, hogy heti kétszer van olyan nap, hogy reggel 7 től este fél11 ig folyamatosan dolgozom, suliban vagyok-munka mellett fejezem be az egyetemet-, a hét többi napján is este 7 a legkorábbi mikor hazaérek. Mindezek mellett főzök, mosok takarítok. Szerintem én vagyok a hülye, hogy ennyi időm elment az életemből egy olyan emberre,aki sosem szeretett igazán..nem ugyanaz, mint a ti helyzetetek, de azt tanácsolnám a saját érdekedben, hogyha a lelked mélyén érzed, hogy megint csak dumál, de semmi változás, akkor hallgass a megérzésedre! És nem minden pasi ilyen,kár lenne úgy leélni az életedet, hogy folyamatosan várod a változást. Hogyha akart volna már változtatott volna..
2014. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!