Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé tanácstalan vagyok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A tortenetem a kovetkezo....

Regebb ota ismertjuk egymast egy pasival, de csak beszelgettunk, nekem viszont mindig is tetszett.Majusban osszeszedtem magam es rairtam facen.Elkezdtunk beszelgetni jol elvoltunk.Par nap utan nala kotottem ki..Telt mult az ido es feltunt, h legtobbszor en irok ra, ha latja is az uziket akkor sem ir vissza....Az is feltunt, h csak akkor keres ha szeretene "valamit"Kezdtem beletorodni, h mas nem lesz koztunk csak szex.A nyar folyaman kisse beleszeredtem es finoman kozoltem is vele.Gondoltam ezekutan ugysem fog keresni.En nem irtam ra tobbet.Egyszer csak jelentkezett, beszelgettunk, de nem talkoztunk.Ez parszor megismetelodott mig vegul ott aludtam.Az ido mulasaval en is batrabban fejeztem ki fele az erzeseimet, de o semmit nem mutatott felem.Se egy oleles vagy puszi semmi...Mondtam neki, h igy nekem nem jo, mert en tobbet szeretnek.Be is fejeztem vele az egyutt alvasokat.Nos ezekutan feltunoen nagy lett az erdeklodes irantam.2naponta ram irt, h mi van velem stb vegul, h aludjak ott. Hetek utan meggondoltam magam es ott aludtam, de nem volt semmi....Csoki pizza minden volt, neztem is, h mi lett vele. Ezekutan is keresett. Nem olyan reg ott aludtam nala, kedvenc csokim pizza....Vegul megadtam magam persze volt szex.Azota is keres...

A tortenethez hozza tartozik, volt ket nagyon csunya szakita kihasznaltak megalztak stb.Nem tole tudom...Azzal is tisztaban vagyok, h mas lanyokkal is egyutt vol/van mert egyszer talaltam egy vibrit az agyban...

A kerdesem igazabol az lenne, h szerintetek ez egy szimpla szexkapcsolat vagy csak fel az ereseitol.Valmit biztos erez irantam, mert nem keresni.Hozza teszem nagyon jol eltudunk beszelgetni, viccelodni egymassal amit kert es teljesiteni tudtam megcsinaltam.Ti mit lattok ebbe a helyeztbe bele? Nekem kicsit furcsa, h tisztaban van az erzeseimmel es igy is keres.Szerintetek? En 23 o 34 Telorol vagyok a hibakert elnezest.


2014. okt. 25. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Használni akar amíg van rá mód amúgy szarba se vesz. Nem találsz egy 25-27 éves korban joban hozzád passzolót? Mert igazából egy 34 éves férfi ritkán vesz komolyan egy nála 11 évvel fiatalabb nőt.
2014. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keres, mert egyelőre nincs más, ezért úgy gondolta, összekapja magát egy kicsit, mert másképp nem vagy hajlandó a szexre.

Az meg hogy vibrátort találtál az ágyában, undorító, úgy fektet oda, hogy sem ágyneműcsere, sem takarítás. És te képes vagy belefeküdni az ágyába?

2014. okt. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nahát én voltam ilyen helyzetben. Csak szexet akar. Amikor rájön a dughatnék persze hogy kedveskedik. Hagyd ott, mert egy szép napon bejelenti hogy talált magának valakit, a dugópajti kapcsolatot pedig hagyjátok abba. Ne várd ezt meg, ritka szar érzés
2014. okt. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nezd, ha valaha kialakult mar benne a kozombosseg iranyodba, akkor sajnos ki fog megint. Arra celzok, hogy ha most tobbet is akar, mint eddig, elobb utobb vakvaganyra fog tenni. Az igazi szerelemben sosincs kozombosseg. :(
2014. okt. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fújj....vigyázz, el ne kapj valamit!
2014. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es igazat is adok nektek.Valoszinuleg en lattam tobbet ebbe az egeszbe mint kellet volna...Tobbszor abba akartam hagyni ezt az egeszet, de nem ment :( Megegyszer szerintem elmegyek hozza es megkerdezem tole o mit szeretne es erez, nem baj ha semmit csaj legyek vele tisztaban.
2014. okt. 26. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság megkérdezni. Ha jól érzed magadat a kapcsolatban akkor maradj benne, ha nem, mert gyankszol, hogy csak szexre kellesz, vagy bizonytalan vagy, nem jó így neked akkor ki kell szállni.


A férfitól sem várhatod el, hogy válaszoljon a kérdéseidre, és ha ő maga sem tudja még? Vagy rizikózol és folytatod tovább vagy zárd rövidre, de kérdezgetni szerintem felesleges hozzátéve, hogy akár hazudhat is neked.

2014. okt. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!