Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányról, aki szakítás után rögtön a régi pasijától az új pasi lakásába költözik?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez már azon a két emberen/hozzáállásukon is múlik, hogy mit hoznak ki a kapcsolatból, nem csak a nőn.

Nem kéne egyből ítélkezni tán, megismerni, mert lehet ki tudja milyen valójában, ez meg idővel derül ki. Látatlanban meg nem tudok ennél többet mondani. Még annyit, hogy ez annak a két embernek a dolga.

2014. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kapcsolatfüggő a csaj? Szakítás utáni gyászidő? Belemenekülni egy új kapcsolatba?
2014. nov. 25. 17:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Szakítás után azt csinál amit akar. Nem tartozik senkinek elszámolással.
2014. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Már régen nem szerette a volt barátját, esetleg már képben volt az új a szakítás előtt is.

Vagy baromi nagyot kockáztatott.

Én is három hónappal a szakítás után költöztem az új barátomhoz (két hónap együtt járás után), igaz előtte nem én laktam a réginél, ő lakott az lakásban, amit én béreltem. Nálunk már a szakítás előtt jóval tönkrement a kapcsolat, csak húztuk, mint a rétest, teljesen értelmetlenül.

A szakítás után a munkámat is elvesztettem, nem tudtam egyelőre fenntartani az albérletet, átmenetileg vagy a szüleimhez kellett volna költöznöm, vagy az új barátomhoz, aki felajánlotta, hogy lakjak nála. Én mindent feltettem egy lapra és megkockáztattam. Nekünk szerencsénk volt, sikerült, már évek óta házasok vagyunk.

2014. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen nő mennyire megbízható?


Teljesen változó. Olyan nő is lehet megbízhatatlan, aki évekig szingli egy hosszú kapcsolat után.


Mennyire jövőképes lehet az így kezdődő kapcsolat?


Szintén változó. Mennyivel lehet jövőképesebb egy olyan, ahol a felek mindketten szinglik voltak hosszabb ideje, de esetleg hónapok során kiderül, hogy egyáltalán nem illenek össze és szakítanak?


Kapcsolatfüggő a csaj?


Miért lenne? Csak talált egy olyan férfit, akivel kapcsolatba akart lépni. Ha nem talál erre alkalmas embert, nyilván inkább lenne egyedül, mint egy szar alakkal.


Szakítás utáni gyászidő?


Rossz kapcsolatot minek gyászolni? Én nő vagyok, de még soha nem sírtam szakítás után, azért, mert nem volt olyan, hogy engem hagytak volna el. Nekem lett elegem, én léptem, éltem tovább az életem búslakodás nélkül, és ha úgy alakult, hogy szakítás után 2 nappal megismerkedtem valakivel, aki felkeltette az érdeklődésem, akkor természetesen esélyt adtam neki, mert már minimálisan sem foglalkoztatott az előző kapcsolatom, rám jellemző, hogy előre nézek, nem pedig a múlton rágódok.


Belemenekülni egy új kapcsolatba?


Ez nem menekvés. Egyszerűen így alakult. Persze valószínűleg már az előző kapcsolat alatt összejött a következő partnerrel, ami szintén csak azt magyarázza, hogy az előző kapcsolat rossz volt, különben nem férkőzhetett volna be egy 3. személy. Tény, hogy ez gondolkodóba ejtheti az új partnert a hölgy hűségét illetően, de úgy gondolom, ha valakivel úgy bánnak, ahogy kell, akkor nem gondolkodik el azon, hogy jobbra cserélje a jelenlegit.

2014. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
# 14 Te azt írtad szakítás után három hónappal költöztél. A te eseted nem ugyanaz. Rögtön = aznap
2014. nov. 25. 17:30
 17/18 A kérdező kommentje:
#15 Bakker te nő vagy? Ha ilyen könnyen otthagytál bárkit, és szerinted szar kapcsolatot nem érdemes gyászolni, akkor te nagyon szarul választasz, illetve te az életben nem kötődtél még senkihez, vagyis nem is szeretél igazán soha senkit.
2014. nov. 25. 17:34
 18/18 anonim ***** válasza:
De, szerettem már, volt másfél és 4 éves kapcsolatom is. Mindketten jó emberek voltak, de a végére elmúlt a szerelem. Ha pedig már nem érzek irántuk semmit, és a kapcsolat púp a hátamon, nem pedig egy boldogságot és biztonságot adó valami, akkor miért sajnáljam, ha vége, és végre felszabadulhatok? Mindkettőbe szerelmes voltam, de miután ez elmúlt nyilván nem kötődtem hozzájuk, és jobbnak láttam, ha véget vetünk a sztorinak. Az pedig, ha nem találkozol és beszélsz egy olyan emberrel többet, aki iránt már az ég világon semmit nem érzel, nem beszélgettek, nem érdeklődtök egymás napja iránt, nem szexeltek, egymáshoz se értek, az nem vált ki belőled semmi gyászhoz hasonlítható érzést. Egyszerűen éled tovább az életed. Nyilván ha egyszer úgy járok, hogy még akkor koccol mellőlem valaki, hogy én szerelmes vagyok, az majd rosszul fog esni. Eddig nem volt ilyen, de őszintén szólva nem is bánom.
2014. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!