Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás után rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után rögtön összejön mással és többé felém sem néz az azt jelenti, hogy nem jelentettem neki semmit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy azt, hogy felejteni probal. vagy azt, hogy kiprobal uj dolgokat. vagy azt, hogy a kapcsolatotok a vegen mar nem jelentett sokat neki. vagy... sok minden egyebet is jelenthet.
2013. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, én biztos, hogy erre gondolnék.
2013. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta "nem látta akadályát összejönni vele" és gúnyosan képen röhögött!! Előtte pár nappal még azt mondogatta mennyire szeret, én vagyok élete értelme. Hogy képes valaki így megjátszani magát?
2013. dec. 2. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb ennyit ért neki. Te se bánkódj rajta többet.
2013. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te bántottad meg valamivel szakítás előtt, akkor ez lehet a részéről bosszú is.
2013. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kommented alapján inkább az jön le, hogy igenis sokat jelentettél neki, éppen ezért csinálja. Meg akarja neked mutatni, hogy nélküled is nagyon jól elvan. Ez egy showműsor csak neked. Lehet, hogy abszolút nem is érdekli a másik lány, csak a kirakatba kell neki, hogy te láthasd, ő milyen boldog így is. Valószínűleg meg van keseredve.


Szóval ne foglalkozz ezzel, hagyd, hogy megküzdhessen a szakítás okozta fájdalommal a maga - kissé gyerekes -módján.

2013. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én exem is ezt csinálta, 3 év együtt járás után. Már a menyasszonya voltam, aztán összevesztünk és szakítottam vele. Rá 3. nap már egy másik nővel volt, aztán később derült ki, hogy csalt is vele. Ezt persze mai napig tagadja...
2013. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem látványosan csinálta, sőt szinte titokban.. Teljesen véletlenül jöttem rá, amikor megnéztem a lányt facen aki sokat lájkolt neki. Nála volt kint, hogy kapcsolatban vannak. Az exemnél semmi! Ha miattam csinálta volna akkor nem úgy intézi, hogy lássam??
2013. dec. 2. 12:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Én hagytam el, ő maradt volna.
2013. dec. 2. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!