Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ennyire hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire hogy az exem rögtön szakítás után már más csajjal szexszel?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, én szakítottam vele 2 hete mert úgy érzem elmúltak az érzelmeim, állítólag ő még mindig k*rva szerelmes belém és vissza akar szerezni, mégis az egyik éjszakát egy másik csaj karjai közt töltötte és nekem ezt mástól kellett megtudnom, mert ő direkt elhallgatta. Nagyon zavar ez a dolog, nem tudok aludni és enni, olyan érzés mintha megcsaltak volna...Miért ilyen rossz? Hisz már nem vagyok szerelmes belé... Egyébként még mindig vissza akar szerezni állítólag...nem tudja h tudom ezt a dolgot. Mit kéne tennem? Ne találkozzak vele többé, próbáljam elfelejteni?

19/L


2013. máj. 12. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meteorológiai léggömb.
2013. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"ő még mindig k*rva szerelmes belém és vissza akar szerezni, mégis az egyik éjszakát egy másik csaj karjai közt töltötte"


Itt is megmutatkozik, hogy a szavaknál ékesebb a cselekedet. Felejtsd el a pasit, csak kamuzik, hogy szerelmes volt beléd. Az a pasi aki szerelmes egy nőben, az nem lépi ezt meg.

2013. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
de, még szerelmes vagy... amúgy meg mond meg neki, hogy te ezt tudod és hagyjon békén! és ne fogadj el tőle semmiféle mentséget, mert biztos próbálkozni fog vmivel
2013. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
azért van ilyen érzésed mer 2 év sok idő. attól hogy szakítottatok ő még valamilyen részben hozzád tartozik. ez az érzés elfog mulni ha már egyszer szakítottatok és ő már tul tette magát igy akkor ne foglalkozz vele okozz neki azzal fájdalmat hogy teis ugy mond leszarod :)
2013. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4., köszi.... remélem is h elmúlik, mert nagyon rossz.:( Csalódtam benne emberileg.
2013. máj. 12. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbáld elfelejteni! :)

Férfiként mondom, a barátod egy "férfirib*nc". bocsánat a kifejezésért, de neki tök mindegy, ki legyen, csak nő legyen ezek szerint. Jobbat érdemelsz!

2013. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalódtál benne emberileg, csak rájöttél, hogy nem vagy pótolhatatlan és annak ellenére, hogy te szakítottál vele, ő felejtett el könnyebben és most azt várod, hogy valaki megvigasztaljon.
2013. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francot érdekel mit csinál ha egyszer szakitottál vele??

Neked ez csak azért fáj mert irigy vagy, nem otthon sir hanem éli az életét és ismerkedik.

2013. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Te szakítottál vele, szóval ne nagyon háborogjál szerintem. Mi az, hogy csalódtál benne!? Te dobtad ki, innentől semmi jogod ítélkezni felette. Attól ő még szerethet, de máshol vigasztalódott, ennyi.

26F

2013. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem dobott a pasim egy másik miatt nekem mégsem fáj. Akit lehet azt vigyék is. Ismerem már annyira, hogy ne sajnáljam... inkább a csajt sajnálom :D

Neked ez azért esik rosszul mert te még nem vagy túl rajta ő meg látszólag sokkal könnyebben vette de ebből tudod hogy jól döntöttél mert aki ilyen könnyebb túllép az nem szerethetett téged annyira. BÁr ki tudja van akinél ez is a felejtés egy lépése ha szerelmi bánatuk van mennek és becsajoznak az segit elfelejtetni velük. Kb olyan mint a pia. Főleg ha nem csak egyéjszakás akkor azzal a kapcsolattal könnyebben elfelejthet.

2013. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!