Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztétek már úgy, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy soha nem fogtok találni Hozzá foghatót?

Figyelt kérdés

Külső okok miatt kényszerültünk arra hogy szakítsunk (ezt most nem részletezném), és úgy érzem most, hogy olyat, akivel ennyire hasonlítunk és kijövünk, és ennyire szeret, úgyse fogok találni.

Éreztetek már így? Találtatok végül helyette mást, akin nem éreztétek azt hogy kevés lenne hozzá képest?

:(



2014. nov. 25. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Éreztem már, aztán rájöttem, h évek óta átbasz. :') 26/F
2014. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én találtam, úgy hívják pénz, és tényleg boldogít.

Csak azabaj sosincs belőle elég...

2014. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanígy éreztem valaki iránt, aztán helyettem mással jött össze,azóta le se sz.r de azóta se találtam olyat akit annyira tudnék szeretni mint őt. és máig nem múlik el nap, vagy óra, úgy hogy ne gondolnék rá.
2014. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
180centi vagyok, és volt olyan lány aki alig volt 140centi fölött párral, és engem egy kicsit se zavart, ugyanúgy szerettem attól még.
2014. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,éreztem...És úgy éreztem,hogy ő is így érzi.Mondta is.Ennek ellenére összekeveredett valakivel aki teljesen az ellentétem,mind külső tulajdonságokban,mind belsőben.Valószínüleg külső okok miatt...merthogy nem kaptam választ a miértekre.Képtelen beszélni róla.Nem keresek mást és jelenleg úgy érzem,hogy nem lesz olyan aki nem lenne kevés hozzá képest.
2014. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj ezt nem ide :D
2014. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!