Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ismertek olyan párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan párt, akiknek első kapcsolatukból életreszóló kapcsolat lett?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a barátom 20, és tényleg úgy érzem hogy később minden szempontból tökéletes férj lenne. Rendes, vicces, okos, segítőkész, komoly, és ő is ugyanígy gondolja rólam. Szinte nem lehet benne hibát találni. Nekem ő az első kapcsolatom, és kicsit bánom hogy nem később jöttünk össze, mert akkor tudtam volna élni, szórakozni, szabadnak érezni magam, így is tudok, de nem ugyanolyan. Félek hogy később megcsalom, vagy lesznek ilyen kicsapongásaim, pedig szeretem, és ő is engem, de nem tudhatom mit fogok érezni 10-20 év múlva. Van köztetek vagy az ismerőseitek között olyan, akik tinikorba jöttek ösdze és azóta is együtt vannak?
2014. nov. 2. 17:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
73%
Igen! Mi a férjemmel :-) és még ismerek más ilyen párokat..
2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerek ilyen párt. Viszont mind ilyenek voltunk tizenévesen, hogy az aktuális partner volt a nagy ő. Amíg el nem jött a tényleges nagy ő. Azok az imserőseim akik együtt maradtak, 24-30 körül találtak meg a párjukat.
2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyet ismerek: a nagyszüleim :P De akkoriban ugye ez volt a normális.


Ezenkívül csak egy ismerősöm van, aki az első barátjával van együtt, de nem házasodtak össze. A lány 16 évesen teherbe esett, aztán 19 évesen megint. Most 25 éves és tanulja az első szakmáját. Saját bevallása szerint is elcseszte az életét, az élettársát néha meg tudná fojtani annyira elege van belőle. Biztos nagyon megérte a sok szenvedés, de az ő baja.

2014. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
Hát igen sajna azt kell mondjam hihetetlen egy szánalmas lény vagy igen ismerek olyat aki első kapcsolata után örökrestoló lett és szűzként ment a első pasijához nem bánta meg abszulute de ő nő te egy hagynemondjam mivagy! Nem hogy örülnél... Viszont megnyugtatlak nem lesz örökre szoló a kapcsolatod csak arra kérlek ne Ba** ki azzal a srácal thx
2014. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
30 vagyok, és nekem csak egy ilyen ismerősöm van. Ők most jegyezték el egymást 15 éves járás után. A pasi folyamatosan félrelép fűvel-fával, kicsi falu, nincs ami titok maradna, a nő viszont nem hiszi el. Őket nem nevezném ideális párosnak. Rajtuk kívül több olyan párt ismertem, akik 8-10 évig együtt maradtak, aztán szakítottak, mert közben megváltozott a személyiségük, eltávolodtak egymástól. Élvezd a kapcsolatod, ameddig tudod, ha nálatok is lesznek problémák a felnőtté válás miatt, azt nem tudod megelőzni viszont ha rágörcsölsz, azt egy jó kapcsolat is megszenvedi.
2014. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Az unokatesomek... 25 eve ferj es feleseg. egymasnak voltak az elsok
2014. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
A szuleim. 22 eve hazasodtak ossze, 9 ev utan... :)
2014. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nem is egyet.
2014. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi is elsők voltunk egymásnak, 20 éves házasok vagyunk, pedig egy év után össze is házasodtunk, együttélés nélkül. :)
2014. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Párt nem ismerek, de olyat igen, hogy a páros egyik tagjának ez volt az első (és talán egyetlen) kapcsolata, ami több évtized után is tart. Azt hiszem, hogy ez elsősorban a személyiség bizonyos alapvető vonásainak a szilárdságán, kiforrottságán múlik, ami viszont nincs életkorhoz kötve.
2014. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!