Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az én hibámból történt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibámból történt? Valamit rosszul csináltam? 19/F

Figyelt kérdés

Két hete már hogy szakított velem a barátnőm. Állítása szerint már nem bírta ki hogy "állandóan" féltékeny vagyok, és hogy ez nem normális.(Itt szeretném megjegyezni hogy én azért voltam féltékeny mert más srácok mögé ült fel, és motorozott velük, más pasik társaságát kereste, és ignorált.) Nagyon sok hazugságon kaptam rajta, ami az ő állítása szerint normális volt, mert ő csak azért tette mert nem akart veszekedni, többek között nem mondta el hogy folyamatosan fiúkkal találkozgatott stb. Esténként azt írta hogy elmegy aludni és másokkal beszélgetett és ilyenek. Én próbáltam mindent megadni neki ami tőlem telt. Próbáltam igazodni hozzá, ha éppenséggel több figyelem kellett neki megadtam. Minden törődést megkapott, és ez volt a jutalom. Nem tudom, lehet tényleg én rontottam el?


Kérlek titeket, csak ÉRTELMES válaszokat írjatok, nincs sok kedvem most azokhoz az emberekhez akik magukat poénosnak hiszik ezen az oldalon...



2014. dec. 1. 01:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
A csaj egy büdös rib anc volt... NE BÁND keress normálist, a franc bízna meg egy ilyenbe akit leírtál...
2014. dec. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod, hogy erre a kérdésre mi a válasz. NEM te rontottad el és ne is rágd magad ezen, hiszen nem a te hibád. Önmagában egy motorozásban pl. egy fiúbaráttal még nincsen semmi de az én se viselném el ha mondjuk a barátom más csajokkal találkozgatna.

Majd találsz olyat, aki megérdemel :)

2014. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom csak, olyanokat vágott a fejemhez, hogy nem vagyok normális emiatt a "mérhetetlen" féltékenység miatt. Meg hogy szánalmas vagyok.. És nem értem mit ronthattam el mikor én próbáltam a tőlem telhető legtöbbet megadni neki :T
2014. dec. 1. 01:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak a srác valamiért a következő nap el is hívta randira. Hogy mi lett belőle nem tudom :)
2014. dec. 1. 01:51
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
A féltékenység egy bizonyos szintig teljesen természetes, mindenki ragaszkodik ahhoz, ami az övé és ez így van jól
2014. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hiába a kapcsolat, az együtt járás, ő továbbra is úgy akarta élni az életét mint azelőtt, kötetlenül, és szabadon, annak ellenére hogy állítólag foglalt volt.
2014. dec. 1. 01:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem érdekelted ennyire, te se foglalkozz vele :)
2014. dec. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én próbáltam a tőlem telhető legtöbbet megadni neki


Itt rontottad el.

2014. dec. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ott rontottam el? Nem volt elég, vagy?... Mert amit tudtam megtettem, mindent ami tőlem telt.
2014. dec. 1. 02:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értette, hogy az ilyen embert lehet a legkönnyebben kihasználni és bántani. Bocsi, állandóan ide trollkodok :D
2014. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!