Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Elhiggyem hogy változtat?

Figyelt kérdés
A barátom ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor bunkó,ha feldühit ezzel és elmondom a véleményem akkor néha azt reagálja hogy ne beszéljek vele igy mert meg fog utálni...Megmondtam neki hogy szakitani akarok,mert akárhogy is szeretem aki ilyen bunkó tud lenni az nem kell nekem,erre azt azt mondta megváltozik...Elhiggyem? Adjak esélyt neki vagy ne?

2014. dec. 9. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha azért szakítasz valakivel mert nem úgy válaszol mintha valami hímes tojás lennél, akkor jobban is jár a fiú.


Gondolom te teljesen toleráns és elfogadó ráadásul udvarias vagy minden vita során.

2014. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem kezdeményezek azért vitát,nem vagyok bunkó mert valami nem úgy van ahogy én akarom...de akkor biztos bennem van a hiba.
2014. dec. 9. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1,5 évig vártam, hogy megváltozzon. Hiába, végig csak üres beszéd volt a változás.
2014. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy te mit hiszel az egy dolog csak sosem objektív. Amikor én vitázok nyilván azt hiszem nekem van igazam mivel ha tudnám, hogy nincs igazam nem vitáznék. Lehet te sokkal cifrábbakat meg bántóbbakat odaszólsz, csak az téged nem érdekel mert fontosabbnak tartod, hogy a te kis női lelkedbe ugyan már ne taposson bele a barátod.


Nyilván előfordulhat az az eshetőség is, hogy te tényleg nagyon jól nevelt vagy és sosem válaszolsz olyat.


Ez esetben azonnal kivégzek magam egy életlen műanyag késsel.

2014. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!