Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtat valamin a megítélésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtat valamin a megítélésben, ha valaki olyan válik az ember szeretőjévé, akit nagyon szeret, de egy bizonyos esemény miatt képtelenekké váltak a tartós együttlétre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 07:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
kicsit bővebben tudnál irni mert ez így zavaros
2014. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
persze, ha mindketten függetlenek vagytok akkor nincs baj!
2014. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyszer hosszan kifejtettem a történetet, de lefagyott a gép, és elveszett amit írtam :(

Szóval röviden: két fiúval jártam (egyszerre, hármasban, egyszóval tudtak egymásról és ők is ... ). Aztán az egyikük meghalt egy balesetben. A másik sráccal képtelenek voltunk együtt maradni ezek után. Mivel szerettük egymást, újra összejöttünk, de folyton sírtunk, amikor együtt voltunk, ezért szétváltunk ismét. Utäna mással kezdtem el járni. Idővel viszont ő újra visszajött, én pedig azt ajánlottam, hogy legyünk csak barátok, ami jóideig működött is, de aztán azt mondta, hogy neki ez nem megy, többet akar. De ugye nekem már volt valakim. Akivel még mindig együtt vagyok. De hát szerettem, és elgyengültem, és jöttek a könnyes csókok.. Titokban találkozgattunk, a párommal, akinek meséltem róla, elhitettem, hogy nem is létezik, csak féltékennyé akartam tenni, és ő elhitte. Aztán a párom eljegyzett, ő pedig egy külföldi ismerőse irodájában elvállalt egy munkát, hogy távol legyen tőlem, és elfelejtsen. De nem felejtett el. Évi 2-3 alkalommal hazajön, és akkor jönnek a titkos találkák, és a könnyes csókok, a beszélgetések, evések, filmezések. Viszont nem szexelek vele.. mondhatni. És nemsoká újra hazajön, és én már előre szégyellem magam. Viszont nem hagynám el érte a páromat, mert egyszerűen képtelenek volnánk együtt lenni. Nem menne.

Ez mennyire elítélendő? Érnek valamit az enyhítő körülmények, vagy ha fény derül a viszonyra, ássam el magam?

2014. máj. 13. 10:02
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell elásnod magad,én nem ítéllek el! Csak azt nem értem,hogy rendes kapcsolatban nem tudtok együtt lenni,mert,hogy Téged idézzelek,csak sírtok,de így mivel másabb ha találkoztok? Így,hogy a párod csalod ezzel a másik fiúval amikor találkoztok nem jutnak eszetekbe a rossz emlékek? Nem kötözködésből kérdezem,csak ez tényleg nem világos számomra!

Egyébként valószínűleg ha érkeznek még válaszolók kapni fogsz hideget meleget,de én megértem milyen olyat szeretni,akit nem kellene. Valami hasonlóban,de mégis egészen másban vagyok én is benne!

2014. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez talán arra hasonlít, mint mikor a gyermekük halála miatt válnak el a szülők.

Nem szerettünk ki egymásból, csak ugye hárman voltunk együtt, és úgy volt ez az egész teljes, így pedig ott van az a folytonos kínzó hiányérzet. Ez akkor is így van, mikor csak pár napot töltünk együtt, de a vágyunk folyton arra ösztönöz minket, hogy találkozzunk. Hiányzik, mert ő ezen felül a legjobb barátom. Próbálunk csak barátok lenni, de el szokott csattanni egy-két csók, ölelkezünk, megsimogatjuk egymást, ilyesmi. Le is feküdtem vele, de akkor épp külön voltunk a párommal.

Mivel kúlföldre ment, ezért alig látjuk egymást, évi max. 4-szer, ezért próbálom azzal nyugtatni magam, hogy ez nem olyan vészes. De az. Szeretem a páromat is, különben nem lennék vele.

2014. máj. 15. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 14:43-as vagyok

Most,hogy kifejtetted,már értem,köszönöm!

Ez így viszont nehéz eset,mert ahogy azt írsz abból azt érzem,hogy Te a rendes kapcsolatodból sem akarsz kiszállni(ugye ezt le is írtad),viszont a viszonyodat sem akarod feladni még akkor sem ha csak évi négyszer találkoztok. Viszont nem tudom ez így meddig tartható. Attól nem félsz esetleg,hogy lebuktok? Értem,hogy nem sokszor jön haza,de gondolom mikor igen akkor itthon van legalább egy hetet vagy kettőt. És ha közben a párod rájön?

2014. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ettől még undorító ribis viselkedés.
2014. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A párommal távkapcsolatban vagyunk, ez heti egy, maximum két találkát jelent, hacsak én nem megyek el hozzá (mert ő szokott jönni).
2014. máj. 16. 08:56
 9/15 anonim ***** válasza:
szerencsétlen ember
2014. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem éppen az
2014. máj. 16. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!