Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 éves kapcsolaton kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolaton kinek mennyi idő után sikerült túltennie magát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez sokmindentől függ, csak érdekelnek a tapasztalatok.

A szakítás körülményeit is leírhatjátok.



2014. dec. 11. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lassan fel éve hogy vége de ha meglatom vagy rámir elönt a félelem meg az izgalom...tulvagyok rajta de mégis igy érzek
2014. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt 1 éves kapcsolatom, a legrövidebb is 2 éves volt. De azt tudom, hogy eltelt majdnem másfél év, mire eljutottam oda, hogy elkezdtem újra ismerkedni... :) 25N
2014. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Haha! :D Én a legutóbbi 2 év és 3 hónapos kapcsolatom után kb. egy hét volt még "túltettem magam". Kis buta lány volt...
2014. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Katolikus plébános ***** válasza:
Én a 5 évesen 1-1.5 NAP alatt.
2014. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy leginkább lányok/nők szemszöge érdekel, nem a lelki szegény, immunis pasiké (tisztelet a kivételnek.)

2014. dec. 11. 09:36
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem az a lényeg, hogy milyen nemű a válaszoló, hanem inkább az, hogy ki szakított. volt már, hogy 8 hónapos kapcsolat másfél évre a földhöz vágott, mert akkor még nagyon szerettem a pasit, viszont legutóbb egy másfél éves kapcsolatnak vetettem véget. azon már a szakítás előtt túl voltam, nem volt az olyan jó és tökéletes a végére, mint kellett volna. ha a mostani párom szakítana velem, azt nagyon megviselném, pedig ez sincs még egy év.


22/l

2014. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Attól még senki nem "lelki szegény, immunis pasi" hogy nem sír hónapokig, esetleg másfél évig egy rossz, megromlott kapcsolat és a szakítás miatt. Annak hogy otthon sírsz a négy fal között és esélyt sem adsz másnak, igazán sok értelme van...

2014. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy sírjon hónapokig, évekig.

Én sem teszem.

Másfél hete ért véget, viszonylag jól vagyok, nem nagyon sírtam (talán 2x) ez alatt. Nem vagyok befordulva sem.


De ha valaki szerette a másikat, az nem vigyorogva dicsekszik, hogy "jaj x éves kapcsolat után másnap már a nevére sem emlékeztem :D" (jó, eltúlzom, de akinek vannak vannak érzései, azért kell idő.)

2014. dec. 11. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Viszonylag hamar, mert mindig az utolsó pillanatig húztam a szakítást, mindig megpróbáltam esélyt adni a kapcsolatok megmentésének. Tehát mire bekövetkezett a szakítás, már nagyon halott volt a dolog. Nyilván az első hetekben megviselt a másik hiánya, de tudtam, hogy jobb lesz így.

Az előző barátommal egy évig és három hónapig voltunk együtt, de távkapcsolat volt. Szakítás után két és fél hónappal jöttem össze a jelenlegi párommal, akivel azóta már együtt is élünk.


25/l

2014. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szintén távkapcsolatról volt szó nálam is, és tudom, hogy jobb lesz így. Nem ez volt az első szakításunk, viszont azt tudom, hogy az utolsó. Én is véget akartam már vetni a kapcsolatnak, de nem olyan módszerrel, ahogy ő csinálta. Egyedül az nyugtat, mivel a végszó ezúttal nem az enyém volt, nem tudom megbánni és visszacsinálni, ahogy eddig.
2014. dec. 11. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!