Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem szeretne elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretne elmondani valamit, ami a kapcsolatunkat elrontaná, mi lehet az? Nem szeret erről beszélni, tereli a témát. Kérdeztem róla, semmit se mond. Azt mondta:"lehet velem szakítani de akkor se mondom el, mert nem akarok semmit elrontani"

Figyelt kérdés
Félek ,hogy valami komoly gond lehet.(help)

2014. nov. 26. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha szakítanál vele, attól mit tudna még jobban elrontani?
2014. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég fura helyzet. Kicsit gyerekes a felfogása is.

Én mondjuk nem tűrném az ilyen szintű titkolózást, számomra a párkapcsolat alapja az őszinteség, így én tényleg szakítanék vele, aztán csodálkozhatna.

2014. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szereti az exét.
2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És esélyes, hogy volt pasival.
2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mármint pasi-pasi bisex kapcsolatra gondoltam.
2014. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is eléggé sok midnent meg tudtam beszélni egy lánnyal, jól meg tudtunk nyílni egymásnak. És általában felém könnyen megnyílnak az emberek. De volt valami problémája, amit nem mondott el. Én mindenre gondoltam, arra is, hogy valami halálos betegsége van, és pár évnél nincs neki több hátra, talán ezzel nem akart fárasztani. De valószínű nem ez. Már csak nagyon ritkán tartom vele a kapcsolatot.


Egyébként tényleg gyerekes. Képzelné magát a te helyedbe, tudná, milyen rossz. Akkor legalább egyáltalán ne hozta volna fel a dolgot.


Kérdés, hogy férfi vagy nő-e a párod, ez nem derül ki. Ha nő, akkor lehet pl. nemi erőszak is a háttérben.

2014. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne kérdezgesd. biztos volt már neked is titkod.
2014. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennek így nincs értelme. Az ember nem hozza fel azt, amit nem akar elmondani úgy, hogy "van valami, amit nem fogok elmondani"... Ha pedig másként merült fel a téma, akkor meg te vagy, kedves kérdező, aki nem árulod el az információt, ami alapján esélyünk lenne kitalálni, hogy miről lehet szó.


Azért így a sötétben tapogatva: ha lány, akkor prosti volt, ha fiú, akkor meg sittes.

2014. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De honnan tudod hogy van titok ha nem akar róla beszélni?

Nyomi a pasid és közölte előre hogy van egy titka na de azt aztán nem mondja el? Mire számított, ezek után mit fogsz csinálni? Még jó hogy csak ez érdekel.


Várj... szexeltél már vele? Lehet, nem müködik a cuccosa és igy harangozza be. Majd jön a meglepi mikor végre ágyba bújtok:D Vagy lehet hogy ellenkező nemüként született és átoperáltatta magát:D

2014. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke és felesége van:)
2014. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!