Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok egy kapcsolatot? Ez normális?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és eddig nem volt egy kapcsolatom sem. Egy hete megismerkedtem egy 23 éves fiúval. Találkoztam is vele egyszer. És most úgy vagyok vele hogy nem szeretnék többet beszélni vele, sem találkozni, egyszóval megszeretném szakítani vele a kapcsolatot. Igazából nincs semmi baj a fiúval, mármint helyes meg minden, de nem tudom miért van ez velem, hogy semmi kedvem vele beszélni, és találkozni. Mivel nem volt még kapcsolatom mondtam neki hogy nekem túl gyors hogy már az első nap után randira hív. Most meg mondja hogy hiányzik neki a hangom és egész nap rám gondol. Nekem ez is gyors.. Már én sem tudom mit akarok. Tényleg alkalmatlan lennék egy kapcsolatra, vagy még nem vagyok fel készülve rá? Azon is gondolkodtam hogy azért viszonyulok így hozzá mert nem volt még eddig kapcsolatom. Barátnőim bíztatnak hogy találkozzak vele, de én mégis úgy érzem hogy ez nekem nem kell..

2014. nov. 11. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

INTP személyiségtípus, igaz-e?


Inkább hagyjad nincs szükséged senkire. Élj boldogan, nyugodtan egyedül. Hidd el jól fogod érezni magad. EGyvalamit ne tegyél: ne menj bele hogy aztán majd később gondold meg magad. Az senkinek nem jó.

2014. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Aztán ha nagyon nem jól érzed magad a randin, akkor hagyod.
2014. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak született lonerek. Semmit nem kell megtenned, amit nem szeretnél.
2014. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# pontosan. El vagyok itthon, inkább filmezek, néha eljátok bulizni és ennyi.

2# Megpróbálni megpróbálhatom de a fiú már előre tervez, hogy majd ezt a helyet azt a helyet meglátogatjuk, ide meg oda megyünk..

Nekem olyan kell aki elfogadja hogy ilyen vagyok, és nem szeretnék gyorsan belemenni mindenbe. Eléggé introvertált vagyok, nehezen nyílok meg Mások elo

2014. nov. 11. 14:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj.. Szóval nehezen nyílok meg Mások előtt, és ez, amit ő csinál ez gyors, és ő ezt nem fogja fel..
2014. nov. 11. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, nem kell erőltetni a párkapcsolatot, ha nem szeretnéd. Lesz még rá időd később is.
2014. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Majd, ha szerelmes leszel minden megváltozik. Én is pont így voltam vele mielőtt megismertem volna az első szerelmemet. Nem vagy se felkészületlen, se alkalmatlan, egyszerűen még nem jött senki, aki olyan nagy hatással lett volna rád, hogy úgy érezd, érdemes lenne továbbvinni a dolgot.

Addig is élj, ahogy kedved tartja és örülj, hogy nem érzed magad magányosnak. Amióta az első kapcsolatom véget ért (és amióta tudom, hogy milyen jó szeretni) egyre többször gondolok arra, hogy jó lenne valaki, de még így se jutott eszembe soha, hogy leálljak valakivel, aki abszolút nem érdekel. Akkor már inkább az egyedüllét.

(Amúgy, én is INTP vagyok és NEM igaz, hogy nincs szükségünk senkire. Csak nehezen és kevesebb ember kerül hozzánk igazán közel, de azért nem vagyunk antiszociálisak. Vannak ilyenek is biztos, de nem mindenki.)

2014. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!