Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok még változni? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még változni? Lesz olyan aki megváltoztat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudok monogám lenni, nem tudom elképzelni, hogy csak egy valakivel legyek. mindig jön valaki aki, új, aki izgalmas, és egyszerűen kell. Mondhatjátok, hogy r.banc vagyok, ez van, az érdekel, hogy jöhet olyan személy, aki mindent megad és úgymond rá sem tudok nézni másra. Nekem sem jó így, lehet hogy most ki kell élnem magam és majd később megnyugszom...


Volt hasonló helyzetben más is?



23L


2014. nov. 19. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Majd kapsz par pofont a falubikajatol,az lehűt.
2014. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz facér vagy éppen?
2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolom nem fizikai pofonra gondoltál. Az a baj, hogy megbántani sem tudnak úgymond, minden lepereg rólam. Gondolom az a baj, hogy senki sem elég fontos ahhoz hogy meg tudjon bántani.
2014. nov. 19. 23:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leperexet szórtak rád ;)
2014. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
franc tudja, elcs.szett vagyok. :D
2014. nov. 19. 23:43
 6/16 anonim ***** válasza:
egy igazi egy lelki,olyan nincs akibe nem lehet belerúgni,csak jó helyre kell mennie
2014. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem lehet belémrúgni, a szüleim tudnának csak, de ők sosem fognak. gondolom téged sem tud olyan ember megbántani, aki nem számít igazán. Nem?
2014. nov. 19. 23:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze h majd megvaltozol, akkor amikor szerelmes leszel:-)))Nem vagy elcseszve egyaltalan, szoval nyugi:-))
2014. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne...
2014. nov. 19. 23:56
 10/16 anonim ***** válasza:

el vagy bszva ez nem kérdés,és már az érdekes lehet minek tart téged a világ,vagy a környezeted,aligha fog szeretni bárki is téged,és az el*bszottságodnak biztos valami oka van,ami szerintem érdekes lehet,szeretem az ilyet.


aki érző állat azt képesek vagyunk bántani.ilyen egyszerű.

2014. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!