Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Karácsony előtti szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony előtti szakítás?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves, én 22 éves vagyok, 2éve voltunk együtt. Néhányszor már szakítottam vele, de mindig nagyon-nagyon, eszméletlenül hiányzott és nem bírtam ki nélküle és Ő is kiakart mindig békülni! A problémám az volt mindig is, hogy nagyon önző volt, rám alig gondolt. Rávettem, hogy a suli miatt költözzünk össze és nagy nehezen rávettem, hogy dolgozzunk is mellette. Soha nem mentünk sehova szinte, mert Ő nem szeret sétálni se. A haverjaival kiment, mert velük "nem unalmas". Kórházban is otthagyott.... nem tudtam lejtőn gyorsan menni a tüdőm miatt, akkor is otthagyott... csinált elég szép dolgokat. "Viccből" adott egy kis pofont nekem és elkezdett röhögni. A derekamat miatta nagyon beütöttem és csak röhögött rajta... és még egyéb dolgok... emellett nagyon rosszul esett az, hogy nem tervezett velem semmit, Ő azt mondta azért, mert tökre fölöslegesnek tartja, bármikor bármi közbejöhet. Én nem is azért terveztem, hogy tuti legyen, de olyan jó volt, hogy azért még is Vele terveztem az életem és jó volt elmondani, mert boldoggá tett már maga a gondolat is, hogy együtt élünk majd. 2 év után megemlítettem neki, hogy menjünk át levelezőre (mert úgy tudnánk dolgozni, mert csúszunk is) és költözzünk össze. Azt mondta, hogy Ő még erre nem áll készen. De könyörgöm, így is nagyjából már összeköltöztünk, tudom, az komolyabb szisztéma, de azért már kicsit emiatt megtapasztaltuk, hogy milyen lehet. Mindig küzdenem kellett azért, hogy csináljunk már programokat és állandóan küzdenem kellett a szüleivel is. Ők annyira nem szeretnek engem, mert hazudozott rólam a barátom nővére. A barátom pedig nem állt ki értem szinte soha... Mindig rohant haza, merthogy ott "nyugodtabbak a körülmények"... fogytam 15 kilót! Azért is akartam különköltözni, hogy ne szóljanak már bele annyi mindenbe az életünkbe! 2 év alatt odáig jutottam, hogy a kórházat járom, mert minden betegség kijön rajtam már... Szakítottam vele, mert nem bírtam tovább ezt és az, hogy nyáron nem akar velem összeköltözni, megint csak 2 napokra látnám hetente, holott már annyira örültem, hogy már így összeboronálódtunk. Néha tud nagyon segítőkész lenni és mostanság kiáll mellettem az anyukájáékkal szemben, de csak azért, mert balhéztam emiatt... Szokott kedveskedni, venni nekem csokit, chipset, néha meghív pizzára, de én is szoktam neki venni finomságokat, főzök, sütök rá, amit csak akar, tanulás, munka mellett is. Ma nagyon kiakadtam, ugyanis azt vágta a fejemhez, hogy nem akarja elmondani a szüleinek, ha ráerőszakolnám a költözést, mondván, ez amúgy is nyűg... És most is nagyon hiányzik :( És az ajándékot is megvettük neki a családdal, úgy volt, hogy a szentestét itt tölti velünk és együtt ünneplünk majd és ez most romba dőlt :( Tényleg ennyire nagy dolog lenne az összeköltözés, holott már valamilyen szintem most is össze vagyunk? Tényleg én lennék a hibás? :( Úgy érzem, hogy kolonc a nyakamon, mert én haladnék az életben, de Ő mindig gátló tényező volt! És hazudozott is nekem sokszor, hitegetett. Én ha lediplomázok, szeretnék elköltözni Pestre, lenne munkám is, én már elképzeltem, hogy miket szeretnék és azokat megszeretném valósítani, szerencsére eddig is nagyjából sikerültek, mert kifulladásig tudok küzdeni :) De nem tudom most mit csináljak... Azt mondta, hogy Ő még ekkora elköteleződésre nem áll készen és fáj neki, hogy nem várok rá! Én is vártam mindig arra, hogy ne legyen önző, adjon magától, elvigyen sétálni, elmenjünk programozni, még sem kaptam meg, csak a 4 falat, meg a verekedős haverjait néha... Belefáradtam, hogy mindig csak én vágyok a közelségére, vissza pedig alig kapom valamit :(

Neki vagy nekem van igazam? :( Pont Karácsony előtt történik, amikor mindennek jó kellene lennie és szeretni egymást, örömet okozni egymásnak :(



2014. dec. 20. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most pedig egy bulizni... hogy tud ilyenkor menni bulizni? Én meg itt sírok :(
2014. dec. 20. 22:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem egy rendes ember...persze ezt azzal a fenntartással írom hogy a másik felet ugye nem hallottuk.

neked nem ő hiányzik szakítások után, egyszerűen kapcsolatfüggő vagy, plusz gyenge vagy továbbállni és találni valaki mást

2014. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írsz egy oldal negatívumot, és mégis egy ekkora bunkó után futsz. Megérdemled.
2014. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ezt is te írtad ki ugye?

de ha nem is; sztem beszédesek a válaszok....

2014. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2014. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De annak sincs értelme, hogy szenvedsz mellette, és így töltöd a karácsonyt. Tönkremész ebben a kapcsolatban, nem véletlenül betegeskedsz annyit, a szervezeted megbosszulja... Már az első sorokat olvasva az jutott eszembe, hogy ez a fiú nem szeret téged... vagy maximum csak annyira, mint egy megszokott bútordarabot. Elhiszem, hogy nehéz kilépni egy hosszú kapcsolatból, és fog még hiányozni az elején, de a magad érdekeit kellene nézned. Ez a kapcsolat jóval többet árt, mint ad. A barátod ráadásul nagyon éretlen még egy rendes párkapcsolathoz. Mi az, hogy röhög, amikor beütöd a derekadat, meg otthagy mindenhol?! Komolyan, mi itt a kérdés? Semmi értelme rá pazarolnod az idődet.


25/l

2014. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 To7ka ***** válasza:
100%

Hideg zuhany rész:

Kicsit ijesztő vagy. Végigolvastam, nagyon nagyon rátelepedsz egy 2 éves kapcsolatra, az még nem olyan sok, aranyosnak tűnik amiket megteszel érte, de ez rengeteg, túl sok. Úgy érezheti miatta, hogy bármit megtehet Veled, mert egyértelműen látszik, hogy soha nem jelöltél ki egy határt, hogy na ennyi, ezután már igazán Te jössz.


De az is látszik rajtad, hogy folyamatosan magadba keresed a hibát. Ami egyébként az ilyen overly attached girlfriend rész miatt szintén rossz, de nem Te vagy mindenben a hibás. Nem neked kell belebetegedni, és lefogyni azért mert Ő ilyen. Az egyéniséged mellé kifogtál egy olyan partnert, aki ezt örömmel kihasználja, és kiélvezi, de egyáltalán nem érdemli meg a túláradó szereteted.


Lényeg a lényeg, kicsit rakd össze magad egyedül!! Nem kell összebútorozni, nekem az is meredek, hogy a Szentestét barátnőm családjánál töltöm, az mindig a 2. nap. Hatalmas túlzásokba esel, rendbe kell szedned magad, és egyedül!! Utána hidd el, jönni fog melléd valaki, aki lassan lépdel veled a lejtőn, vagy nyakába kap és lerohan Veled, megbecsül, aki segít lelassítanod, és kiélvezni amitek van, akivel hatalmas tervezések nélkül eljuthattok oda, amire vágysz. Kérlek saját magadért próbálj ebből kilábalni, az állapotból, a kapcsolatból, és legyen egy nagyon szép Karácsonyod a családoddal!:)) Biztos sok ember van aki szeret, ez a srác nem tűnik olyannak, aki megérdemel.

2014. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De azért ez az összeköltözés nem olyan nagy dolog, ennyi idősen és ennyi együttlét után azért nem lenne hamar, ugye? Azért nem kellene ennyire ellenállnia egy 23 éves pasinak... :( Miért kellene erre felkészülni, amikor így is jóformán össze vagyunk költözve?
2014. dec. 20. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem és exemmel is. Mi is karácsony előtt szakítottunk, kicsit kellemetlen volt, főleg az előre lefixált közös programok miatt (szilveszter), de jó döntés volt. Nincs okod szeretni őt, egy féreg. Pont elégszer szakítottál már ahhoz, hogy tudd, nincs rá szükséged, nem kell az életedbe. Válj meg tőle, fel se fog tűnni neki.
2014. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
77%

tényleg nem érted... A tényleges összeköltözés egyfajta komolyabb elköteleződés. Ő nem akarja, te meg push-olod. De minek? Nem is eszményi a kapcsolat, minek erőltetni?

Gondolod, h attól jobb lesz? Az együttélés attól lesz jó, h két ember KÖZÖSEN ezt akarja, mert nekik EGYÜTT így jó. Ha csak az egyik erőlteti, annak mi értelme?

meg két év a ti korotokban sztem még nem olyan sok.

Nézd. Nagyon nem egy szinten élitek meg ezt a kapcsolatot. A kedveskedés nem az, h vesz néha csokit, meg chipset... Ilyet egy gyereknek veszel vagy egy barátodnak. Egy kapcsolatban pl az kedveskedés, ha egy fáradt nap után átölel, megért, segít, támogat, sorolhatnám.

Nem tudom jobban megfogalmazni, remélem átment a lényeg.

2014. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!