Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Karácsony előtt tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony előtt tényleg nem illik szakítani?

Figyelt kérdés
Az exszemmel 4 hónapja vagyunk külön és neki van egy futó kalandja, csak használja azt a csajt,akivel most van, de tudom hogy újra akarja velem kezdeni.

2012. dec. 14. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a dolgok, hogy "Karácsony előtt nem illik, meg a születésnapja előtt nem lehet, most meghalt a tengerimalaca így nem aktuális", mind csak kifogások. Mindig lehet találni olyan okot, és alkalmat amiért "nem illik".. szerintem hülyeség. Mennyivel jobb az, hogy Karácsonykor még eljátsza valaki, hogy minden oké, aztán 27.-én kiteszi a csaj szűrét? Ja nem..mert akkor meg jön a Szilveszter.. :-)
2012. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha illik, ha nem, de ha most mást kezelget, akkor nyilván már külön vagytok, így max. kosarat adhatsz neki, de nem szakítasz, ha nemet mondasz neki.
2012. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezek az illikes dolgok...

Mellesleg ha már az exed, hogy tudnál vele szakítani?!

Szépen megmondod neki, hogy nem akrasz folytatást, és kész. Amin mellesleg futó kaland mellett én a helyében nagyon nem csodálkoznék...

2012. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, amúgy lehet félre értettem, hogy te nem akarod újra kezdeni vagy a csajt félted, hogy most kirakja? :D
2012. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakítani akkor szoktunk, mikor úgy érezzük, itt az ideje, nem pedig akkor, amikor illik.
2012. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én úgy vettem le, hogy az exe hagyná el a mostani csaját, hogy újra a kérdezővel legyen ha úgy alakulnának a dolgok, de nem fog még szakítani mert szerinte Karácsony előtt "nem illik". :) De lehet, hogy tévedek. :D
2012. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mindkét esetben baromság és csak duma :D
2012. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pendulum92 ***** válasza:
Ha az exeddel összejössz újra, egy idő után elő fognak jönni ugyanazok a problémák amik miatt szakítottatok.
2012. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Ha szakítani akar egy pár akkor akkor szakít amikor érzik hogy már nincs értelme folytatni a kapcsolatukat. És szerintem ez csak egy ócska kifogás arra hogy karácsony előtt nem illik mert akkor inkább tovább erőlködik hátha megtudja még menteni a kapcsolatát vagy mit tudomén. Engem a barátnőm a szülinapom előtt 2 nappal dobott, el sem tudja képzelni milyen pocsék volt ez nekem, de igaza volt mert már nem akarta tovább ezt a kapcsolatot, elvoltam keseredve persze, de akkor mivan élet ment tovább, feldolgoztam a dolgot most újra ismerkedek ennyi.
2012. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

miért? valentin napon illik?

velem megtették, nem igazán izgatta a srácot, hogy valentin nap van...ugyanolyan nap a karácsony is, mint a többi, csak lehet rosszabbul esik annak, akit otthagynak :/

2012. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!