Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha barátnőm depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátnőm depressziós?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve együtt vagyunk, de az utóbbi 1-2 hónapot nehezen bírom. Szulei válnak, és le se szar engem. Ha nem keresném, ő se keresne. Mindig én vagyok a rossz mindenért, még ha nem is tettem semmit. Amennyire lehet finom vagyok hozzá, kedveskedek, szeretgeni akarom, de nem hagyja. Ha hozzábùjok, megölelem akkor mintha nem is ott lenne, nem szívesen viszonozza. Szexet nem is erőltetem, felesleges. 20 alattiak vagyunk, és nem akarom a legszebb éveinket elcseszni. Dolgozok iskola mellett, hoy vihessem ide-oda, de csak be van zárkózva a szobába, és ki se mozdul. Pedig mindenfele szeretek menni, vacsora, mozi, meg hasonló programok.

Valami ötlet? Kezdem feladni, és így nem bírom sokáig, hogy nem fogadja el a segítséget.



2014. dec. 27. 17:12
 1/5 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg vele értelmesen megbeszelni,hogy tudod,hogy nagyon rossz neki,mindenben számithat rad es tamogatod,de neked is szukseged van kicsit tobb szeretetre vagy barmire..normalisan beszelj vele,ne ugy ,hogy felkapja a vizet es ne akkor mikor a legrosszabb a kedve,ha pedig nem talalsz megfelelo alkalmat vagy felsz,hogy nem reagalna jol ra(ami konnyrn megeshet,tapasztalat) ,akkor csak tarts ki,egyszer neki is jobb lesz es minden eroddel tamogasd .
2014. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a leírtakból úgy látom, hogy te tényleg mindent megteszel, hogy jobban érezze magát. Érthető a viselkedésének az a része, hogy nem igazán törődik azokkal akik szeretik ebben a helyzrtben, de azt a döntést, hogy nem fogadja el a segítséget még tőled sem saját maga hozta. Vagy elfogadod és folytatod és átvészeled vele ezt az időszakot így, vagy megpróbálod elmagyarázni neki, hogy te tényleg segíteni szeretnél, aggódsz miatta, és nem pedig csak ráakaszkodsz és féltekeny vagy amiért nem veled foglalkozik. Nem érzem annak a jogát, hogy azt mondjam szakítanod kéne vele, mert nem így van. Ez viszont csak rajtad múlik..
2014. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a gond, hogy akármikor akarok vele beszélni, egyből felkapja a vizet, pedig nem is úgy beszélek vele, hogy na most bűnös vagy meg ilyenek. Most is finom vagyok vele, viszem a csokit, a virágot, hogy érezze a törődést, de meg se hatja. Mindig keresi bennem a rosszat, hogy mibe köthet bele, és olyanokba köt bele, hogy miért nem megyek sűrűbben(mert már félek a viselkedésétől, de ezt mindig elmondom neki), ha ott vagyok akkor minek hülyéskedek. Már hozzá se merek szolni, nem merek semmit tenni.

2014. dec. 28. 10:45
 4/5 anonim válasza:

Elhiszem,hogy nehez...enis ilyen helyzetben voltam,hogy gondja volt mindig próbaltam a legtobbet megadni neki,de neha mondtam,

hogy nekem is szuksegem van megertesre...persze normalisan mondram.Az lett a vege,hogy rajott az egyedullet.hogy neki ugy jobb,elkezdett engem hibaztatni mindenert.utana meg en ereztem rossz embernek magam,de rajottem.hogy ezeket azret csinalja,mert igy probal mdg elfelejteni..

2014. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add oda neki az Ifjúsági Lelki Elsősegély hívószámát, a 137-00-át. Ingyen elérhető hétköznapokon 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számokról. (Fülkéből is.) Te is hívhatod!
2014. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!