Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit tegyek? Tegnap szakított velem a barátnőm ami egy 4 éves kapcsolat végét jelentette. Nagyon nehéz és nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Egyszer már szakítottunk egy kevés időre de most úgy érzem nem lesz lehetőségem többé visszakapni. Az indoka az volt, hogy nincs már közös témánk. Én aznap este semmit nem aludtam így gondolkodtam.

Rengeteg közös témát találtam; könyvek, anime stb. Úgy érzem, hogy nem fogom tudni túltenni magam rajta. Hogyan tudok túllépni rajta mikor még mindig szeretem? Válaszokért előre is hálás vagyok!



2014. dec. 29. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Menjél partizni, szabad vagy ember!
2014. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őőő.. mikor az első komolyann kapcsoltom véget ért(4év,abból 3 együttéléssel),édesapám annyit mondott,mindennek oka van. Ezek után fogod megismerni az igazit,csak adj időt magadnak,az ilyen fájó pontokra az idő a megoldás. Minden nappal egyel jobb lesz.

Igaza lett,azóta házas vagyok,és a férjemmel vagyok a legboldogabb :)

Fel a fejjel!

2014. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is.

Én egy se veled, se nélküled kapcsolatból lettem kirakva sokadjára. Még most is szenvedek. Nem tudom, hogy térjek magamhoz, hogy tegyem túl magam

2014. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van közös érdeklődésetek, hiszen eddig az tartott össze. De ezeket a témákat már ezerszer átrágtátok, és őt már nem elégíti ki szellemileg. 4 év után (és egy újrakezdés után) biztosan nem a levegőbe beszél, ha azt mondja, neki ez így elég volt. Túl fogod élni. Nem ma, nem holnap, és nem is biztos, hogy jövőre. De mindenkivel megesik, hogy zátonyra fut egy hosszú kapcsolata. Együtt jár azzal, hogy érzelmileg is teljes értékű felnőtté válj, igazán tudj szeretni, igazán tudj törődni valakivel. Menj búfelejteni a barátokkal valamilyen partiba, és eszedbe ne jusson, hogy vajon mit csinál a barátnőd. Valószínűleg neki is olyan nehéz, mint neked, de ő próbál kettőtök helyett erős lenni. Fogadd el a döntését, és gyászold meg úgy a kapcsolatot, ahogyan számodra jól esik.
2014. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig már azon is gondolkodtam, hogy eltűnök mindent hátrahagyva mert akármennyire is hülyén hangzik, még a szobám fala is rá emlékeztet, és az egész környék ahol élek.
2014. dec. 29. 22:14
 6/8 anonim válasza:

Erre tényleg az idő a legjobb gyógyír.

Most úgy érzed, hogy minden össze omlott, "nincs értelme az életednek."

Ne erre gondolj, kösd le a figyelmed! Olvass, játssz, sportolj, ismerkedj másokkal! Nem kell, hogy csajozz csak ismerkedj. Nem áll meg az élet minden megy tovább.

Ez csak egy kifogás volt, hogy nincs közös téma, ilyen hülye indokkal szakítani...


Itt már az volt a gond, hogy megunt. Gondolom, hogy fiatal vagy, első kapcsolatod volt. Az első kapcsolatra hiszi azt az ember, hogy Ő az igazi. Nagyon nehéz, én is átestem rajta mint nagyon sokan még rajtunk kívül. Látod, én is itt vagyok, boldog vagyok azóta már számtalan párkapcsolatom volt és most is egy boldog kapcsolatban élek már több mint 2 éve. Felejtsd el az egészet! Keresd fel a haverjaid és üssétek el együtt az időt, de ne ezzel zaklass mindenkit, hogy te most szakítottál és mennyire rossz. Ne is beszélj erről, felejtsd el tényleg. Tudom, hogy ezt így könnyű leírni, de én is átestem rajta mint már mondottam. Szabad ember vagy!


Ne sajnáltasd magad semmi képen, ne legyél befordulva! Nézd a jó oldalát: szabad lettél, "azt teszel amit akarsz." Még midig szereted, hatalmas hiányérzetet érzel. Alszol rá 2 hetet és szinte nem is fogod már ezt érezni. Akár mennyire is szereted ez elmúlik. Lehet, hogy szeretni fogod, de túl leszel rajta.


Kitartás, fel a fejjel, élj!

2014. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez nagyon rossz, tudom. Engem valóban minden rá emlékeztet és mindenben őt látom. Még minden nőben is, akit véletlenül meglátok. De ha nem is látok semmit, akkor is folyton rá gondolok...


Megpróbálhatod kibeszélni magadból a problémádat.


Másrészt meg próbáld felvállalni. Szerintem... Felfoghatod úgy is, hogy igen, minden rá emlékeztet, de ez nem kell rossz legyen. Elfogadod, hogy ez van, elfogadod hogy elhagyott és próbálsz egyedül boldogulni, éled az életed, majdcsak lesz valahogy. Nem menekülsz a fájdalom elől, és felvállalod ami jön, ugyanakkor nem csinálsz semmi buta vagy meggondolatlan dolgot. Egy idő után lehet rájössz, hogy nem is olyan nagy a fájdalom vagy talán nincs is fájdalom.


És megpróbálhatsz elfoglaltságokat is találni. Sport, filmek, barátok, játékok

2014. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Mikor véget ért az első kapcsolatom másfél év után azt éreztem, hogy vége mindennek. Fél évig depresszios voltam és nem tértem magamhoz. A barátnőim azt mondták, hogy még csak most jön a java, és most fogok fejest ugrani az életbe! Hát igazuk lett!Túl vagyok még 2 (szar) kapcsolaton, megannyi átbulizott szingli éven, sok semmitmondó vakrandin, és most érzem úgy, hogy végre megtaláltam a lelkitársamat. A páromat akivel már jó ideje együtt vagyok és nagyon szeretem. Persze nem tudhatom mit hoz a jövő. De azt igen, hogy az a jó pár szerelmi bánat amivel magamat kínoztam kidobott idő volt az életemből. A szakítás utáni időszak mindig gyötri az embert. Mindent üresnek érez és értelmetlennek. Nincs kedve ismerkedni, sőt semmihez. Szerintem mindenki tapasztalta már meg. De ilyenkor PONT ILYENKOR kell összeszedned magad! Elvégre 4 hosszú év után szingli lettél! Élvezd ki!Menj bulizni, élved hogy fiatal vagy és bármit megtehetsz. Mindennek oka van. Annak is hogy vége lett a kapcsolatodnak, valószínűleg azért mert más jó dolgok várnak rád.
2014. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!