Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megkérhetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérhetem a volt barátomat, hogy pár napra fogadjon be, ha úgy alakul, hogy nincs hova mennem külföldön?

Figyelt kérdés
Jártam egy férfivel fél évig, ebből az utolsó egy hónap távkapcsolat volt, mert ő elköltözött külföldre. Én miatta kerestem ott állást, ahol ő lakik, hogy ne legyünk olyan távol és megbeszéltük, hogy együtt fogunk lakni. Neki van ott egy hatalmas háza, ahol egyedül él. Én 1 héten belül utaztam volna, már minden le volt szervezve, állás, repjegy, meg minden, de ő pár napja szakított velem és közölte, hogy majd segít szállást találnom... A lényeg, hogy postoltam egy hirdetést a kinti város facebook csoportjába, hogy szállást keresek, mire a közös ismerőseink elkezdtek kommentelgeti, hogy a volt pasim mekkora egy szemét, hogy nem elég, hogy pár nappal az előtt, hogy kimentem hozzá szakított, de még annyit sem ajánlott fel, hogy legalább egy ideig meghúzzam magam nála. És ez szerintem is nevetséges, mert van vagy 4 szoba a házban, ahol nem lakik senki és amúgy semmi oka, hogy haragudjon rám...

2015. jan. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán
2015. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán max lesz**opod cserébe.
2015. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:

Inkább segítsen szállást találni. Valamiéért szakított veled, megvolt az oka. Am meg megkérheted, de abból d_gás lesz.

25/F

2015. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott eszembe erről, hogy lehet, hogy abban házban él is valaki rajta kívül. Legalábbis, gyanús, hogy minden előzetes nélkül szakít pár nappal és most sem ajánlja fel a segítségét.


Lehet van valami a házba... mondjuk a barátnője.

2015. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!