Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás méret miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás méret miatt?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasni itt az oldalon, hogy szakítottak, mert a férfinak túl nagy volt. Hát én sok évig azt sem tudtam mekkora van, majd egyszer utánanéztem hogy kell rendesen lemérni. 20/4 - amin kicsit ledöbbentem, mert nem tűnt annyinak ránézésre. Először picit örültem is neki, de aztán olyan sokszor futottam bele, hogy már 16-17 is sok valakinek, hogy volt hogy emiatt szakítottak és miegymás...


Engem elgondolkodtatott ez, mi lenne ha ebben a cipőben járnék... ez egy olyan dolog, amiről az ember nem tehet... kb mint ha azért dobnék egy nőt, akivel mondjuk minden más klappol, mert teszem azt nagy/kicsi mellei vannak vagy mert kék/zöld/barna szeme van, tehát nem egy variálható dolog.


Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire gyakori ez? Ezt nagyon kiábrándítónak tartom! Kíváncsi vagyok mások véleményére. Én a magam részéről nem csak a szex miatt vágyom valakire és nem hiszem, hogy hasonló problémák miatt képes lennék dobni valakit fordított esetben...


23/F



2015. jan. 19. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igaz, hogy én csak a jelenlegi barátommal feküdtem le, tehát nincs vmi sok tapasztalatom. neki kb. 17-8 cm-es én meg vagyok vele elégedve nem nagy nem kicsi. de emiatt nem tudnék vele szakítani. számomra nem erről szól a kapcsolat. lehet ha 20+ mérete lenne gondot jelentene és kellemetlen lenne, de akkor sem szakítanék vele. aki meg ilyen egyszer úgyis visszakapja az élettől. 19/L
2015. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen indokból történő szakítás nem annyira kegyetlen és kiábrándító, amilyennek te gondolod, és a legkevésbé sem egyezik a mellméretes és szemszínes hasonlatoddal. Sokkal inkább olyan, mint amikor a jövőbeli tervek összeférhetetlenek, és emiatt történik a szakítás. A két fél egyszerűen nem illik össze. És hidd el, ilyen helyzet előállhat a szexualitás területén is, nem csak a péniszmérettel kapcsolatban. Hanem pl. étvágybeli különbségek, szexuális vágyak teljesen ellentétesek stb. Nyilván nem maradsz együtt valakivel abban az esetben, ha őt kizárólag a bdsm izgatja, te viszont egyszerűen képtelen vagy rávenni magad, mert rosszul vagy a gondolattól is. Nem illetek össze. Azzal sem maradsz együtt, aki aszexuális, miközben te eléggé szereted a szexet, hiába nem tehet róla, hogy ilyen, nem tudjátok összehangolni az igényeiteket.


Ahogy a férfi nem tehet a méretéről, úgy a nő sem tehet arról, az ő hüvelye mekkora, milyen, és mi az a péniszméret, ami ideális. Gondolom nem akarod úgy leélni az életed hátralévő részét, hogy minden szexuális aktus során oda kell figyelned arra, hogy minden második mozdulatod fájdalmat okoz a barátnődnek, soha sem tudod tövig betolni neki, és ezáltal az együttlét kb. 2-3 olyan pózra korlátozódik, amelyeknél a behatolás nem annyira mély. Élveznéd, őszintén? És szerinted a lány élvezné? Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a gondtalan intim szeretkezések helyett szenvedés, fájdalom, problémák vannak csak?


Nekem ez a véleményem úgy, hogy az ideális méret 15-16 centi. Ennél nagyobb abszolút fájdalmat okoz, az átlagosnál vastagabb pénisz szintén. Nem azt mondom, hogy automatikusan kidobnám az illetőt, amint leveszi a nadrágját, de ha néhány alkalom után is egyértelmű, hogy a testünk nem illik össze, akkor elgondolkoznék azon, hosszú távon van-e ennek értelme.

2015. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem lehet ok, mert ha nem passzolnak meretileg elobb-utobb kiutkozik, tehat ha pl. egy nonek nagyon tag a ferfinak meg atlag alatti, hat egyikojuk se igazan erez semmit, egy ideig megy, de elobb utobb, lehet mas indokkal de szakitanak. De akar a ferfinak is lehet nagyobb az atlagtol a nonek meg eleg szuk, ez is gond lehet.. Ez nem olyan mint, hogy kinek milyen szinu a szeme, mert itt azert passzolni kell a dolognak, de szerintem nem szokott ez altalanossagban gondot okozni, neha lehet csak hogy tenyleg a meretek nem stimmelnek ennyire, hogy inkabb szakitas lesz a vege.
2015. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tehet róla, persze, de simán lehet szakító ok.

Ha a lány előre fél/irtózik a szextől, mert tudja, hogy nem élvezni, hanem szenvedni fogja, akkor teljesen érthető, hogy szakítani fog.

Te ezt nem tudhatod, mert a farok másik végén vagy, de a nagy pénisz kellemetlen:

- fáj a hozzátágulás (bármilyen felizgult vagy, akkor is)

- közben eléri a méhszájat, az kegyetlen érzés (főleg, ha a pasi nem is hajlandó kijjebb venni)


Az én páromé is nagy és bizony előfordul, hogy félúton már legszívesebben lerúgnám magamról, mert kellemetlen, amit csinál. Ha lejjebb tudok csúszni, akkor jó, de ha nem, akkor majdnem elsírom magam. Persze azonnal szólok neki, de az a 2-3 lökés is irtó szr.

2015. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az a lány se lehetett diplomáciai zsenialítással rendelkező személy.Egy kapcsolat ugyanis nem ezen alapszik.

De 20-évesen is lehet csak ennyi esze valakinek! Sajnálni nem ma foglak,az biztos!

Hogy méregeted az rendben van,de hogy kérdéseket is fűzöl egy nyílt oldalon ehez,csak azt sugallja, hogy ezen a világon vagy az oktatás a rossz,vagy az emberek a tanulatlanok.

2015. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Épp ezen az oldalon olvastam oly sokszor, hogy hányan szakítottak emiatt már. Szóval vegyes a kép. Az oktatásból nem érted meg az emberek gondolkodását, a hozzászólásodból fölényeskedést érzek. Nyilván egy névtelen oldalon, melynek a mottója: "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!" nem fogok a kérdés fel vagy fel nem tételén filózni.

2015. jan. 22. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!