Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk. De ő vagy én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk. De ő vagy én? (lentebb magyarázom. )

Figyelt kérdés
Tegnap előtt szakítottunk a barátommal. Ő kezdte el mondani, hogy "ennek így nincs értelme, nincs elég időm rád", de azt hogy "vége" ÉN mondtam ki. Viszont a haverjaitól azt hallom hogy Ő azt mondja ő szakított velem, ez így picit furcsa nekem... szerintem ő csak körülírta, utalt rá,de nem bírta kimondani. Véglegesen viszont én mondtam ki..szerintetek?

2015. jan. 24. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A lényegen nem változtat
2015. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő kezdte el, te egyetértettél vele. Max azt lehet mondani, hogy közös megegyezéssel történt, de tényleg a srác szakított veled.
2015. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a srác szakitott veled!

Neked eszedbe se jutott volna ha ő nem kezdi el.

A lényegen nem változtat.

2015. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem oszt, nem szoroz... annyira piti dolog, hogy szót sem érdemel. Nézd, a kapcsolatotoknak vége, és ezen mit sem változtat, hogy végső soron melyikőtök vetett véget neki.
2015. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy. Vége vége. A lényegen nem változtat hogy ki mit mond.
2015. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!