Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több hónapja szakítottunk, de nem tudom magam túltenni rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 évig voltunk együtt. A végén elkezdtünk kicsit távolodni, egyre többet veszekedtünk, nem bírtuk egymást. Én próbálom több hónapja visszaszerezni, de nem megy, már nem szeret, más fiúkkal találkozgat. Nagyon szeretném, ha velem lenne újból, de ez lehetetlen szerintem. Mit tegyek? Mi lenne a helyes megoldás?

20/F


2015. jan. 21. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Felesleges próbálkozni visszaszerezni..Avval csak azt éred el,hogy még jobban eltávolodik tőled..


Hagyd békén,és lépj tovább..Az eleje nehéz lesz,de idővel,és kitartással menni fog.. :)

2015. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mokyu! ***** válasza:
Skyrim , Diablo, Dragon Age, Wow, Lineage2 tied a választás
2015. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lineage 2-zöm már 8 éve :) De most jelenleg ahhoz sincs kedvem ennyi minden után :/
2015. jan. 21. 12:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Minél jobban próbálom elfelejteni, annál rosszabbul érzem magam. Most tudtam meg egy olyan dolgot is, amiért mégszarabbul érzem magam vele kapcsolatban, és nem értem, hogy miért őt választotta, miért vele találkozik...
2015. jan. 21. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ez van.El kell fogadnod és többet semmilyen formába nem tartani vele a kapcsolatot.Se telefon,se facebook,se email,se találkozó,SEMMI.


Kerüld el jó messziről.

2015. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nemcsak találkozgat valszeg más fiúkkal,hanem .... szóval mást is csinál..ne akarjál te már semmit tőle így!
2015. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak szar érzés, hogy nemrég még szeretett, most meg ilyen lett. Fel sem tudom fogni ép ésszel. Igen, utolsó, pont erre gondoltam én is, és ettől kb. hányingerem lesz... De van benne igazság. :/ Próbálok felejteni.
2015. jan. 21. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen..Mindenki átéli...Lehet még át is fogod párszor..


Talán az kicsit segít túl lépni rajta,hogy tudod,hogy Ő már túl van a dolgokon,és mással...

2015. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó: Pont ebből próbálok erőt meríteni, de nagyon szép lány, és akit választott... Hát... Igénytelen, piás füves srác. Annyi nyugtat, hogy ha őt választja, akkor ugyan ilyen igénytelen ő is.
2015. jan. 21. 13:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Bár attól még szerencséje van a srácnak... Olyan kinézettel, meg "nigga" stílussal csoda, hogy talált valakit. Kihasználta, hogy szarban van a kapcsolatunk. Sajnos tudom, hogy egy álszent kis kcsg...
2015. jan. 21. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!