Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy megcsalas megbocsajthato?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalas megbocsajthato?

Figyelt kérdés
A baratnommel 1 eve jarunk es ma mondta el,hogy megcsalt.Megbocsatsak neki vagy szakitsak vele ?? Megigerte,hogy tobbet nem fordul elo ilyen.A barataimnak is elmeseltem ok,azt mondtak, hogy ha egyszer megcsinalja,tobbszor is megfogja. De en tulsagosan szeretem igaz nagyot csalodtam benne de nem tudom,hogy szakitsak e vele . Aki volt mar ilyen helyzetbe kerem segitsen!

2015. febr. 5. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te érzed, hogy vele akarsz-e még így maradni, vagy sem.
2015. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Barátaidnak igaza van, legyen egy kis eszed.....
2015. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, de én azért végiggondolnám a helyedben, hogy ha már egy év után megcsalásra adta a fejét, akkor mi lesz később.
2015. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, de ha többször csinálja?
2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Döntsd el te, amúgy én nem bocsátanék meg.
2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened, helyetted nem tudjuk eldönteni. Segítséget adhatok hozzá pár szemponttal.

- Az emberek hibáznak

- A szeretet megbocsájtó

- A hűség az ha kitartasz a másik mellett jóban rosszban.


Közhelyek, de mégsem.

2015. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aki megcsinálja egyszer az meg fogja még egyszer, ha valóban szeretne nem csinálna ilyet, de megtette, ha meg nem szeret minek vagy vele.
2015. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Engem fél év után csaltak meg és megbocsátottam.

Azóta minden rendben van velünk, rendeztük a problemákat és remélem tényleg nem csinál többet ilyet velem.

L

2015. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na tessék, hiába mondtuk a csajodnak tegnap ugyanitt hogy hallgasson róla. Amugy a másik srác meg is ígérte neki ma reggel, hogy nem pofázik, igy végképp nem értem miért kellett borítani a bilit a csajodnak..
2015. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék benne többé, így nem látnám értelmét folytatni. De hát ez én vagyok, és nem ismerem a szóban forgó hűtlenség természetét! A megcsalásnak is ezer fajtája van. Miért tette? Vannak ebnyhítő körülmények. A bíróságon is figyelembe veszik! :) Persze felmenteni nem lehet.
2015. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!