Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a pasim részegen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim részegen. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Nagyon részeg voltam, a csók egy üvegezés eredménye volt. Azóta rettenetesen érzem magam, természetesen nem jelent számomra semmit az a másik fiu, nagyon nagyon borzalmasan bűntudatom van. Nem tudom mi legyen. Iszonyat szeretem a pasimat és ismerem ha ezt megtudná szakítana az tuti. Abba pedig beleőrülnék. Tudom, hogy hibáztam, de ember vagyok.. és részeg voltam. Hibázok ha elhallgatom előle? Nekem elég fájdalom a bűntudat, neki pedig nem szeretnék csalódást okozni :(

2014. ápr. 28. 16:01
1 2 3
 1/21 Noydra ***** válasza:
76%

Mond el talán megbocsájt.

Bár remélem nem.

2014. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem kérek szemrehányásokat.. így is rettenetesen érzem magam. köszi
2014. ápr. 28. 16:04
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy még részeg is voltál, számomra nem lenne mentség csak még visszataszítóbb.
2014. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noydra ***** válasza:
90%

Akkor csak annyit, hogy mindenképp mond el.

Add meg neki az esélyt, hogy dönthessen. Ha nem teszed, élj azzal a tudattal, hogy egy gerinctelen ri.... vagy.


Szóval ha annyira megbántad, akkor elmondod neki.

2014. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

Amit nem tud nem fáj neki. Szerintem a lelkiismeret-furdalás elég büntetés, így inkább hagyd a dolgot és kihevered.

Kivéve ha valami okból kifolyólag ezt megtudhatja: Akkor inkább állj elé és mondd el..

2014. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

ha tudod tartsd titokban és reménykedj hogy soha nem jön rá. egy csók még nem a világvége, rosszabb lett volna ha lefekszel vele.


legközelebb meg ne igyál annyit, hogy elveszítsd az önkontrollod.

2014. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

Úristen egy részeges csók miatt vagy kiakadva?Nem vagyunk a középkorban!


Ha ilyen hibáért ott hagy nyugodtan tegye.Később a pasiktól fogsz kapni felnőttkorban sokkal több gerinctelenséget,mint a te kis botlásod!15 év múlva röhögni fogsz magadon,h ilyenen kiakadtál!

2014. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ki mert akkárhogyis volt akkor is megtettem :( Napok óta alig bírok enni az idegtől annyira felzaklatott a saját viselkedésem
2014. ápr. 28. 16:15
 9/21 Noydra ***** válasza:
100%

Gyk álszentség, abból van bőven :D

Ilyenkor titkolja el meg semmiség, máskor meg az is utolsó k.u.rva, aki kirívóan öltözködik.


Vicces.:D

2014. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

"Iszonyat szeretem a pasimat és ismerem ha ezt megtudná szakítana az tuti."

Ennyire azért ne szeresd, ha megcsaltad...

Biztos nem bocsájtanám meg. Meg is érdemled, hogy szakítson.

Már ne haragudj, de ha annyira szereted/szeretted és nem akartál neki csalódást okozni, miért tetted meg?

"Nekem elég fájdalom a bűntudat, neki pedig nem szeretnék csalódást okozni"

Már megtetted!

2014. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!