Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy megcsalas megbocsajthato?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalas megbocsajthato?

Figyelt kérdés
A baratnommel 1 eve jarunk es ma mondta el,hogy megcsalt.Megbocsatsak neki vagy szakitsak vele ?? Megigerte,hogy tobbet nem fordul elo ilyen.A barataimnak is elmeseltem ok,azt mondtak, hogy ha egyszer megcsinalja,tobbszor is megfogja. De en tulsagosan szeretem igaz nagyot csalodtam benne de nem tudom,hogy szakitsak e vele . Aki volt mar ilyen helyzetbe kerem segitsen!

2015. febr. 5. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, rá sem nézne másra. Nem csalt volna meg. Ha velem ilyet tenne a barátom, bármennyire fájna, szakítanék vele mert tudnám hogy nem szeret és nem bízhatok benne
2015. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mi helyetted nem tudjuk eldonteni. Ha ugy erzed, hogy a csaj telleg szeret, es megbizol benne, es elhiszed neki hogy nem fog mecsalni, akkor bocsass meg, bar van abban is valami, hogy ha szeret ra se nez masra. Hat nemtudom, te tudod mennyire komoly, de en azert szurkolok nektek.:) (en megbocsajtanek neki, de en mindigis ilyen voltam mindenben, ugyhogy ez annyira nem mervado)
2015. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Néha át kell menni a folyó túlsó oldalára, hogy rájöjjünk, az innenső sokkal jobb.
2015. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


Köszönöm, ezt megjegyzem.

2015. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Soha többet nem tudnék úgy nézni rá, vagy bízni benne. Soha. Ha egyszer megtette, akkor elhiheted hogy "nem fogja". De először sem gondoltad volna, és mégis megtette, nem? Én a helyedben túllépnék rajta. Más dolog, ha már házas az ember és van 2 gyereke akit figyelembe kell vennie, akkor érdemes megpróbálni újra, de a Te esetedben semmiképp nem tenném. Ha meg hülye vagy hozzá vagy túlságosan szereted, nem az én válaszom miatt fogod dobni, nem? Mindenesetre, ha lelkizhetnéked van, írj nyugodtan.
2015. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam egy életre elvágta volna magát.
2015. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is jártam így.

Kapott egy 2. esélyt de megcsalt mégegyszer.

Aki egyszer megteszi megfogja mégegyszer,igaza van a barátaidnak.

Hagyd ott és úgy jársz a legjobban.

Nem érdemel meg téged!

2015. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sőt, akár fogalmad se lehet róla, hogy megint megcsal, mert ezentúl jobban vigyáz majd.
2015. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!