Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ennyire rosszul van amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire rosszul van amiatt a barátom, hogy szakított velem, miért nem próbál visszaszerezni?

Figyelt kérdés
2 hete szakított velem mert egy összeveszésünk utána sikerült megcsalnia, egyből bevallotta, de azóta is mindennap hív és sír, hogy milyen rosszul van meg aggódik miattam is meg hogy ő feladja az életét, de akkor miért nem próbál meg visszaszerezni????? Amikor hív általában csak olyanokat kérdez, hogy minden rendben van-e velem, ettem-e, mit csináltam ma, de miért nem teper?? Teljesen kivagyok már ettől, vagy ha nem jön utánam akkor miért mondja, hogy tönkrement az élete?Valamelyik nap megkérdezte, hogy van-e kedvem találkozni de mondtam, hogy még gondolkozom rajta de ennyi volt a "próbálkozás" összesen. Valaki adjon légyszi valami tanácsot mert megbolondulok. Négy évet jártunk egyébként, ő 28 F

2015. febr. 6. 20:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem maga sem tudja, hogy mit akar:( tegnap megkérdezte h hiányzik-e nekem, meg hogy vettem nekem egy ajándékot :O utána 2 perc múlva meg már arról beszélt, hogy amúgy nem is bánt velem jól és lehet jobb is így :\
2015. febr. 7. 12:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a se veled, se nélküled típusú szerelem.
2015. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!