Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakított velem mert az esze azt akarja, de a szíve nem és szeret, de nem meri újra kezdeni a csalódások miatt akkor, hogy tudom még visszaszerezni, míg tudom hogy szeret és van míg nem lép túl rajtam?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú akivel friss a kapcsolatom,de szakított velem mert,fél hogy nem fog működni,de tudom hogy szeret csak nem tudom hogy közelítsem meg ha mindentől elzárkózik ,hogy ne gyengüljön el valaki tud segíteni?

2013. dec. 23. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Adok neked egy tanácsot.Olyan szekér után ne fuss,ami nem vesz fel!Ha nem kellesz neki,annak bizonyára oka van.Ha tényleg szeretne,akarna téged,és ha akarna,akkor lépne feléd.Azért nem lép,mert nem akar tőled semmit,a többi csak finom lekoptatós szöveg.
2013. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
olyan jó lenne ha nem a szokásos közhelyekkel jönne mindenki...tudom ismerem ezt a mondást..de az a szekér vissza is fordulhat ha úgy akarja és félúton is meggondolhatja.Különben is félelem van benne nem a szerelem hiánya,az viszont van!
2013. dec. 23. 20:23
 3/24 anonim ***** válasza:
nehogy már te fuss a fiú után! tudom, hogy ez is közhely, de akkor is... ha szeretne nem félne, örömmel lenne veled!!
2013. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
tudom,igazad van,de félek keveset tettem meg ezért ..ha álhatatos vagyok és kitartó hátha rájön hogy tényleg fontosabbá vált és szeretem igazán,nem csak mondtam...amúgy köszi a hozzászólást :)boldog karit! :p
2013. dec. 23. 20:41
 5/24 A kérdező kommentje:
nem akarom elveszíteni,nekem ő tényleg az igazi lenne!
2013. dec. 23. 20:42
 6/24 anonim ***** válasza:

ha az igazi lenne, akkor könnyebben menne a dolog, nem kéne ennyit harcolni érte...


boldog karácsonyt neked is és fel a fejjel! :)

2013. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszi :) de olykor megkell harcolni azért amit szeretnénk és áldozatokkal jár,főleg mert sok hibát elkövettem én is!Nem megy minden könnyedén!és én kész lennék bármit megtenni,ha kell elengedni is!De míg tudom hogy szeret...a részemet veszítem el..ölbe tett kézzel a boldogságomat :(
2013. dec. 23. 20:48
 8/24 anonim ***** válasza:
honnan tudod ilyen biztosan, hogy szeret?
2013. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
érzem,mondta,és össze van zavarodva,egyszer letagadja máskor mondja nem nekem másoknak,másképp vislekedik ellentétesen...vidám és viccelődik miközben tudom hogy belül örlődik és hiányzom,ismerem!Meg mindneki aki azt tanácsolta amit te,azt is mondta hogy nincs túl rajtam és látszat csal ,de ezt ő is mondta személyesen hogy a látszat más
2013. dec. 23. 20:54
 10/24 anonim ***** válasza:
akkor nem értem miért szenvedtek már bocsi, de ha tényleg ennyire szeretitek egymást akkor beszéljetek és együtt karácsonyozhattok :) így az ünnepeket is elrontjátok...
2013. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!