Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt vagyok egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy lánnyal de igazából minden nap "szar kedve van és emiatt én nem tudom hogy szakítsak e vele :/ többi lent. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval eleve csak 1 hónapos a dolog viszont azóta történt pár rossz dolog vele... minden nap mint egy emós meg minden ha kérdezek valamit akkor úgy válaszol mintha eleve tudnom kéne stb... nem szeretem őt viszont nem tudom, hogy emiatt szakítsak e vele és hogy most akkor hogyan?

#szakítás #Nem igazi szerelem
2015. febr. 2. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Mondd meg neki, hogy erre nem vagy kiváncsi.

Majd ha dugni akar szóljon.

2015. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted őt, akkor miért is vagy vele?
2015. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell szakítani vele, mivel a párkapcsolat meg az élet nem csak abból áll, hogy minden happy és semmi gond nincs, hanem bizony a nehéz időkben is támogatni kell a másikat. :D Viszont amiatt viszont muszáj szakítanod, mert bevallottan nem szereted. Így meg nincs értelme a kapcsolatnak, csak húzzátok egymás idejét mikor valaki olyat is találhatnátok akit tényleg szerettek.
2015. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!