Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak barátnőmmel ha ő szeret, de én másra vagyok?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja vagyunk együtt és ő nagyon szeret mindig velem akar lenni már akkor is megbantodik ha egy szünetben nem vele vagyok hanem haverokkal,de én másra vágyok, szabad akarok lenni barátaimmal több időt tölteni. Nem akarom megbantani mert így is elég rossz neki a magán élete(vagy hogy is mondjam) szüzességét is nekem adta.. Szüksége van a szeretetre de nem hiszem hogy én megbirom neki adni amire szüksége van. Utálom is miatta magam de így érzem. Én 16/f ő 15/l. Mit tegyek, hogy mondjam el??

2015. márc. 23. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, inkább előbb, mint később.
2015. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
A macit bezavartad már a málnásba? ha nem akkor még ne szakíts.
2015. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normális választ szeretnék:) hogy mit mondjak
2015. márc. 23. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
komolytalan vagy
2015. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy értve komolytalan?
2015. márc. 23. 22:20
 6/7 anonim válasza:
Hogy én mit meg nem adnék egy ilyen lányért, és tudnád mekkora mázlista vagy... Amugy szerintem mondd el neki minél hamarább, nem tesz jót a kapcsolatnak az ilyen hallgatás. De ha csak szimplán megmondanád neki, hogy a haverokkal is szeretnél lógni, mert ők is fontosak, biztos megértené...
2015. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minel elobb tisztazd vele az erzeseidet
2015. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!