Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom szakított velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szakított velem egy másik nő miatt, ami csak alakulóban van. Van még remény, hogy újra együtt legyünk? Nem tudom felfogni, hogy többet nem láthatom.

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb, ha feldolgozod. Az, hogy szakított veled, annak oka volt. Hiába csak alakulnak, valami gondja volt veled, azért döntött így, nem a lány két szép szeme csábította el. És ha van egy kis eszed, ha befuccsol a másik kapcsolata és visszakuncsorogna, elutasítod.
2015. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%
nem valószínű
2015. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, ne kapaszkodj az újrakezdésbe csak magadnak ártasz. Tovább kell lépni. Döntött. És biztos neked se kell egy olyan férfi aki számára nem vagy elég fontos. Tudom, nehéz, mert te még szereted valószínűleg ez után is, de gondolj bele, ha ő is szeretne, nem mondott volna le rólad. Ne várj vissza egy ilyen embert.
2015. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felesleges már utána futni, ezzel nem tudsz mit tenni, engedd el a dolgot és keress mást. Igen, ez még jó ideig fájni fog biztosan, de van, amikor észre kell venni, hogy egy helyzet egyszerűen veszett ügy. Járj el bulizni, érezd jól magad, flörtölgess és ne otthon bánkódj.
2015. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"Majdnem" hogy egy cipőben járunk. Az enyém csak túl sok csajt lát aki bejön neki és még csajozni akar. Még elvileg alakulóban sincs semmi, de mindenkire rámászna aki ribisen néz ki.

Azt mondom, FELEJTSD EL! Még ha vissza is akarna mászni, én úgy rúgnám fel, hogy lába se érje a földet! Nem érdemel meg ha már neki más kell, találsz jobbat!

És ezt úgy írom hogy egy hétig én is ebben a hitben voltam hogy megbánja és visszajön, de rá kellett jönnöm hogy neki nem igazi kapcsolat kell. Még mindig depis vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy meg sem érdemelt ez a görény, főleg amiket szakításunk óta visszahallottam...


Szóval fel a fejjel és CSAK ELŐRE!

2015. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nálunk is így volt, állandóan csajokat leste. Sosem volt teljesen jó a kapcsloaltunk. Remélem hamar elfelejtem. Nem is értem hogy tud ennyire hiányozni egy olyan férfi aki sosem becsült meg igazán.
2015. márc. 6. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakivel szakítanak, annak általában oka van. Ez az ok pedig nyilvánvalóan nem az, hogy nem jó töltött káposztát főztél, hanem valami sokkal triviálisabb. Tanulj az esetből, és lépj tovább.
2015. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Részvétem, nem könnyű, de első sorban magad miatt kell véget vetni. Hiszen te vagy az aki sérült/sérül a kapcsolatban. Biztos lejátszódott benned is "nem érhetek hozzá, nem lehetek vele, nem ölelheted át" de ha férre kacsint s más érdekli, akkor te sajnos megszüntél számára.

Szakíts vele, mert jobb már nem lesz!

Gondolj arra: Nagy a világ, s valamerre rád vár valaki, aki úgyszint a boldog szerelmet szeretné a szíve mélyén. Hiszen minden normális ember egy jó kapcsolatra vágyik.

(anno szakítottam exemmel mert nem szép dolgokat csinált velem szemben... Bár én a végén inkább utáltam... De később megtaláltam azt a fiatal urat akivel immár 3évet tapossuk)

Szóval csajszi, nehéz lesz s lehet a szívedet fogja tépni a szakítás szavai, de hidd el lesz jobb s te jobbat érdemelsz. Egy olyan embert, aki nem azért néz körbe"hol van mégegy megbámúlható csaj" ,hanem azert, hogy jobban magához öleljen s azt mutatja "ő az enyém" - azok számára akik tekintete rajtad legel.

Fel a fejjel s járj nyitott szemmel. Randizgass, ismerkedj. Ne feledd: A randizgatás ártatlan ismerkedés, semmi több. A csókot csak az kapja, aki a nyertes. (sok ribi sajna nem ismeri azt, hogy randi)

Szurkolok a tovább lépéshez!

2015. dec. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Pont ugyanebben a cipőben vagyok én is. Szörnyen rossz hogy egy másik nő után vágyódott már a kapcsolatunk alatt is, és emiatt nem figyelt rám, nem becsült meg.

Én meg kis naiv azt hittem hogy még többet kell tennünk a kapcsolatunkért, és még jobban kényeztettem. Hát rohadjon meg!

2016. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!