Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyes döntés volt a szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Helyes döntés volt a szakítás?

Figyelt kérdés
Amúgy az egész sztori érdekes, mert ezelőtt 2napja szakított velem. A békülésbe is úgy ment bele, hogy ha, idézem:''azzal találkozok akivel akarok, és azzal beszélek akivel akarok''Ez pár órával a szakítás után volt:A barátnőm, egy kis faluba járt ki 14-15 éves korában a papájához, azt mondta, hogy egy régi barátja. (nem jártak). Az anyja nem engedi el otthonról más fele, csak hozzánk. Ma ezt kérte a barátnőm:''Tudom, hogy ki leszel akadva, de valamit szeretnék kérni. A régi barátommal szeretnék találkozni holnap. Anyumnak azt mondom, hogy nálatok leszek, mert amúgy nem engedné meg.'' Azt mondtam neki, hogy jó. De este besokalltam és kidobtam, hogy így nem gondolhatja velem komolyan. Ha jár vkivel akkor miért találkozgat a régi barátjaival? Na de szerintetek jó döntés volt a szakítás?

2015. ápr. 18. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan.
2015. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó hát megszabult TŐLED!


Figyelj biztos kúrja az a régi barátja. Mindig a nagyobb farkat választják.

2015. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!