Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az a legkisebb külső ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legkisebb külső ok, ami miatt szakítanál a pároddal? (Lent)

Figyelt kérdés

Külsőnek azt értem hogy belsőleg nem változott meg, ugyanolyan tulajdonságai vannak mint amikor beleszerettél de pl. ezek miatt elgondolkodnál rajta hogy szakíts:

- távolság mert el kellett költöznöd vagy neki

- megváltozott külsőleg (hízás, vagy lefogyott)

- idegesít az anyja/haverja/tesója

- kevés a fizetése

- nem akarsz gyereket de ő igen vagy fordítva.

szóval szereted még mint embert, de ezek közül vmi megváltozott, nálad mi lenne ami miatt szakítanál?



2015. máj. 4. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utálta őt a családom. :(
2015. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekkérdés miatt szakítanék csak.Ha megbeszéltük hogy ne legyen,és meggondolná magát,bele akarna kényszeríteni a helyzetbe.
2015. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenkije utálna. Ha csak egy valaki, akkor még leülnék azzal az illetővel és megbeszélném a dolgokat, de ha többen, akkor lapát.
2015. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezeken már túl vagyunk és nem szakítottunk, mert átvészelhetőek ha igazán szeretik egymást a felek. Akkor szakítanék ha megcsalna vagy megverne.
2015. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2:

94%???

Te olyan legendaféle lehetsz.

2015. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, néhány hónap alatt eddig mindig kiderült, hogy érdemes-e sátrat verni, a döntéseimhez meg ragaszkodok.
2015. máj. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Házasok vagyunk, nem hiszem, hogy csak úgy a világ két végére költöznénk, úgyhogy ez kizárva.

Hízás, fogyás nem érdekel, történt már ilyen, ugyanolyan vonzónak találtam.

Idegesítő rokonok vannak mindkét részről, ha nem él velük együtt az ember, elviselhető.

Egyikünknek sem sok a fizetése. :D


A gyerekkérdés már mindenképp olyan téma, amiben ha teljesen ellentétes nézeteket vallanánk ok lehetne a válásra. Mert életre szóló döntés, felelősség, megváltoztatja az életünk, senkit gyerekvállalásba kényszeríteni nem lehet, de elvenni a szülőség lehetőségét sem tőle, ha mindennél jobban vágyik rá.

Ilyen esetben elképzelhető, hogy nincs közös jövője két embernek.

2015. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkérdés az egyetlen, ami szakításhoz vezethetne.

A többi egyszerűbben megoldható.

2015. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A gyerekkérdés és a távolság (ha nem megoldható).

A többi kevésbé számít.

2015. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én most benne vagyok a távolságos kérdésben, még őrlődök, de nagy valószínűséggel szakítás lesz a vége
2015. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!