Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy órával szakítás előtt még azt mondja szeret?

Figyelt kérdés
Aztán még szakítás közben is többször mondja. Van olyan ember akinek a szájából ez a szó csak úgy megszokásból árad.

2015. febr. 26. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom csak úgy kimondani.
2015. febr. 26. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen ember.De azért mert szétmentetek még szerethet.Rengeteg oka lehet, amiért úgy gondolhatta, hogy szakítanotok kell, amitől még szerethet
2015. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha szakítasz valakivel azt szerintem már előre tervezed. Hirtelen nem mondod, ha tudod, hogy másik is szeret.
2015. febr. 26. 19:21
 6/7 Seat toledo válasza:
Persze,hogy előre eltervezi,ha nő az illető,akkor legalább egy hónapja agyal már ezen,hogy megtegye.Most jön az majd,hogy töröl faceről és minden kapcsolatot megszakít veled,egyik pillanatról a másikra,függetlenül attól,hogy mennyi ideig voltatok együtt és milyen kötelék volt köztetek.
2015. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fuuu kedves utolso de igazat irsz, parom ugyanezt teszi
2018. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!