Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor írhatok rá újra a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor írhatok rá újra a volt barátomra?

Figyelt kérdés

December óta találkozgattunk, február 6-án volt az első csók... aztán sok vita (és részemről rengeteg sírás) után véget vetettem a kapcsolatnak március 24-én. Nem működött a kapcsolat, rengeteget veszekedtünk, a részletekbe nem mennék bele. Mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata.

Én alapvetően az az ember vagyok, aki gyűlöl fájdalmat okozni, ezért borzalmas bűntudatom van még mindig, de persze ennek a helyzetnek nem én vagyok a szenvedője. A szakítás óta párszor ráírtam, de minden beszélgetésnek rossz lett a vége,, mivel neki szent meggyőződése, hogy én utálom őt, lévén hogy én szakítottam. Ez akkor merült fel például, amikor felajánlottam, hogy küldök egy körlevelet az ismerőseimnek, hogy szavazzanak a képére egy pályázaton: nem értette miért akarok segíteni.

Úgy érzem, ha ráírok, letépek egy vart a sebről, amit hagytam. Borzalmas bűntudatom van, mert segíteni akarok, de egyszerűen nem tudom, hogyan.

Én 15, a fiú 17 éves.

Előre köszönöm a segítséget! :)



2015. máj. 8. 21:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 8. 22:45
 12/14 anonim válasza:
szerintem kérdezd meg magadtól hogy biztos hogy szakítani akartál e vele?! Én is lelkis vagyok nagyon és fáj ha megbántok valakit, nem tudok úgy lefeküdni hogy ne kérjek bocsánatot, vagy béke nélkül, és az exeimmel is minddel én szakítottam de valahogy mégsem írtam rájuk. Szerintem gondold át hogy hogy is akartad te ezt az egészet. Olyat nem akarunk magunk mellett tartani szakítás után akit nem szeretünk v kedvelünk.. ;)
2015. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedvelem őt, de nem vagyok (már) szerelmes. Igazából nagyon racionális okokból szakítottam: egy hét alatt 5-ször vesztünk össze, ami nekem, mivel nagyon túlérzékeny vagyok, ez sírással, és ebből adódóan kimerültséggel is járt, ráadásul a tanulmányi eredményeimnek sem tett jót a dolgozat előtti este egy 4 órás veszekedés. Ez most nagyon önzőn hangzik, tudom, de pont a veszekedések miatt egyszerűen kezdett elhalványulni, amit éreztem. Rengeteg szenvedtem, mert szakítani nagyon fájdalmas neki, de végülis azért szakítottam, mert annál nincs rosszabb, ha szánalomból maradok vele.
2015. máj. 9. 07:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőtök érdekében hagyd őt szerintem.Neki jobb lesz,ha nem kommunikáltok,egy darabig nyilván nagyon fog neki fájni,aztán majd talpra áll,ha ő is így akarja.Te pedig lenyugszol,és majd belátod,hogy nincs értelme ezt tovább erőltetni.Soha nem lesz már köztetek olyan viszony,mint azelőtt.Fájó dolog ez,de tény,ami felett nem lehet szemet hunyni.Tudod,barátságból lehet fellángolás vagy szerelem,de fordítva ez már nem igaz.Valaki mindig szenvedni fog,míg el nem múlik az érzés.A másik fél pedig az,akit kevésbé visel meg a dolog.Bár a tüske megmarad.
2015. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!