Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit bevagyok ijedve. Szerintetek vége lesz így a kapcsolatunknak? Nagyon erősek ezek az érzések.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nekem külföldre kell mennem dolgozni,egy kis időre és itt kell hagynom a páromat.Viszont mostanában úgy érzem ő vonzódik a főnökéhez,már régóta érzem,félek ha itt hagyom,akkor még közelebb kerülnek egymáshoz,hiszen több időt lesz vele mint velem.Ráadásul a buta barátnői jósokhoz járnak és olyanokat mondanak neki,hogy vszinü külföldi pasija lesz,a főnöke az.A legdurvább,hogy amiket a barátnőivel megbeszél,azt nekem is elmondja.Most komolyan miért kell ilyen jósos dolgokat mondani neki?

Na de ettől eltekíntve szerintetek elég nagy esély igaz,hogy összemelegedik a főnökével?Igaz a férfi házas ember és vannak kis gyerekei is,de szerintem ez manapság nem okoz akadályt embereknek.

Mi a véleményetek szerintetek meg fog várni?Fél évre fogok menni.


2014. dec. 11. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha akarna valamit a főnökétől, akkor is összemelegedhetne vele, ha te nem mennél el.

Az meg, hogy elmeséli ezeket a jósos dolgokat, meg a barátnőit jó dolog, nem titkolózik előtted, meg gondolom, ő sem tulajdonít olyan nagy dolgot ennek a jóslásnak.

Fél év szerintem nem sok idő, ha van közben lehetőségetek találkozni rendszeresen.

2014. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha Te külföldre mész, akkor végül is "külföldi" pasija lesz!!! Bejött a jóslat.


Egyébként ha ke.élni akar a főnökével, akkor ha itthon maradsz, akkor is fog. Max. kicsit később jönnek majd össze.


Fogalmam sincs milyen a kapcsolatotok, így nem lehet megmondani, hogy mi fog történni, de ez egy jó próba lesz.

2014. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért ha itt maradok,azért az más szerintem.Ha itt vagyok azért nyilván hatást gyakorlok rá,úgy értem ha valaki itt van fizikailag,azért nagyobb hatást gyakorol a másikra.A szexről nem is beszélve.

Persze hogy akkor is megtehetné,de így kb szabad préda és ha ezt megtudja a főnöke,hogy nem vagyok itthon,akár mindent bevethet hogy lecsapja a kezemről.

2014. dec. 11. 08:55
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha Pàrod igazàn szeret nem fog elhagyni, de ha nsm szeret, vonzodik egy kicsit is a fonokehez akkor igen megteszi titokban mivel csak szereto lehet ha a fonok hazas, illetve gyerekei is vannak.


nezd erre csak azt tudom mondani, tudom nehez, de akit vinni lehet az vigyek is!!

Ugaynis itt feladna a biztos kapcsolatot, holot te most itt ketsegbe vagy esve, egy olyan kapcsiert ahol csak szeretoi szerepet jatszana, ilettve sex es semmi mas! Akkor az ilyet ne sajnald, csak nevessd ki meg akkor is a faj!!

te pedig feltekenysegi jeleneteket zaklatasokat felejsd el, mert te magad is belekergetheted a megcsalasba a parodat.

Inkabb beszelgess vele hogy te elutazol, es varni fog e rad hogy visszaterj?

de ezt gondolommugyis esszre fogod venni a parod hozzaasallasabol.

Erre a kerdesrennem lehet 100% valaszolni hogy, igen meg fog csalni, de azt sem hogy nem fog megcsalni!!

az is furra hogy a te parod elmondja a hulye joslatokat is, talan celozgat??

2014. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez lesz a tűzpróbája a kapcsolatotoknak. Ha kiállja - akkor életre szóló boldogság vár rátok, ha nem, akkor meg jobb ha nem is próbálkoztok egymásnál, és mással leszel boldog.
2014. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 08:56


Sokszor beszéltünk már róla és kérdeztem tőle,hogy ugye meg fog várni.Azt mondja igen,ehhez nem fér kétség.De úgy érzem nagyon fél ettől az egésztől,az okot még nem tudom hogy attól hogy elveszít,vagy attól hogy fél hogy esetleg megcsal és nem bírja ki szex nélkül.Én is,és ő is eléggé szexorientált.Én soha nem csaltam meg senkit,elvileg ő sem,de így ilyen távol egymástól nem voltunk,így nem tudom hogy mi lesz a reakció vagy hogyan vészeli át,én tudom hogy kibirom szexnélkül és nem csábulok el,őt viszont ilyen helyzetbe nem ismerem,hiába mondja hogy nem persze,az életbe mást mutathat.

Én csak magamról tudok nyilatkozni.

2014. dec. 11. 09:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha emiatt vége lesz, akkor egyébként is vége lenne, csak egy kicsit később.
2014. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha szerinted fél évig nem fog szexelni senkivel, akkor nagyon nagy illúziód vannak a nőkről úgy általában.


Én a helyedben most szakítanék vele inkább.


Van hogy az élet elválasztja az embereket. Nem értem ezt miért nem képesek sokan felfogni és körömszakadtáig ragaszkodni a régi, több ezer kilométeres kapcsolathoz. Ahelyett hogy inkább újat keresnének.

2014. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noydra ***** válasza:

8: Mert csak fél évről van szó, nem örökre megy el.

Amúgy, ha most meg fog csalni, akkor mecsalna akkor is, ha otthon vagy.

Legalább így megtudod szeret e annyira, hogy megvár...

2014. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha más az irányítószámátok, az nem is megcsalás.
2014. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!