Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez milyen hülyeség már? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hülyeség már? 21L

Figyelt kérdés

Tegyük fel X ideje együtt vagytok valakivel, de megismertek valakit és vonzódtok hozzá. Tegyük fel azt is, hogy a jelenlegi párotokat ott is hagyjátok érte.


Ilyen esetben miért jön mindenki azzal, hogy majd az a lány is így jár, őt is ugyanúgy elhagyja egy újért?


Mit hisznek azok, aki így gondolkoznak? Hogy egy kapcsolat csak úgy érhet vége, ha elmúlik a szerelem, jön a szenvedés és magány, majd belép egy új ember az illető életébe és megint minden happy?


Miért annyira elítélendő, hogy 3-4-5-X év után mással akar lenni az ember, mert valami megváltozik? Miért kell komplikálni, hogy majd 3-4-5 év múlva, esetleg több, megint ez lesz?


Miért kell előre leírni a dolgot? Miért ilyen egyértelmű ez mindenkinek, főleg úgy, hogy nem is látnak bele mások életébe/lelkébe?


Szóval, miért ilyen egyderű egyesek szerint ez a dolog?


2015. máj. 14. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy :)
2015. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az illető jelleméből jól látszik, egészen addig benne marad egy számára már nem működő kapcsolatban, ameddig nem talál egy jobbat. Ezzel kihasználja érzelmileg és minden egyéb módon azt, aki szereti, továbbá rabolja tőle az éveket, amit a hozzá illő partner megtalálására fordíthatna. Érett ember kilép abból a kapcsolatból, amiben nem érzi jól magát, mert úgy korrekt a másikkal szemben. A való életben sajnos sokan választják a gerinctelenebb megoldást, én is ismerek ilyen alakot, minden barátnőjét X év után egy másikért hagyta ott, miközben nem tett semmit azért, hogy a kapcsolata javuljon vagy véget érjen, a párja pedig szenvedett. Ha te olyan embert választasz, aki a kihűlt kapcsolatából menekül hozzád, jó eséllyel számíthatsz rá, hogy veled sem fogja közölni, mikor ér számára véget a kapcsolatotok (ha egyszer véget ér), majd csak integethetsz neki, ha megtalálja az utódod és lelép egy másikkal.
2015. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről persze egész más, így csak elméleti szinten próbálok választ találni rá. Pl. ha együtt vagy valakivel, de már nem jó, akkor lehet, hogy nem kellene együtt lenni vele. Csak azért ne maradjatok együtt, hogy ne legyél egyedül. Persze van az úgy, hogy hát végülis nem rossz, de nem is az igazi. Ilyenkor meg kellene próbálni javítani rajta, nem csak úgy tengődni. Ha nem jársz sikerrel, akkor érdemesebb valóban lelépni. Nem kell veszekedéssel lelépni. Meg lehet beszélni, hogy hát ez nem az igazi... Tudom, ez túl felnőttes és túl száraz, de szerintem az sem szép, ha úgy vagyok együtt valakivel, hogy nekem már nem jó. Úgy az ő idejét is vesztegetem.

Ha egy külső szemlélő azt látja, hogy te jól megvagy a jelenlegi pároddal, aztán egyszercsak mással vagy, akkor az jön le belőle, hogy hát micsoda dolog...

Ha ilyen hirtelen át tudsz váltani másra, akkor az azt jelenti, hogy nem értékelted az előzőt, hogy csapongsz az emberek között (még akkor is ha most az egyszer fordult elő). Mert kívülről ez látszik. Ha mások előtt úgy csinálsz a jelenlegi pároddal, mintha mindenk oké lenne, akkor persze hogy értetlenül állnak az emberek a váltásod előtt és ítélkeznek. Ilyenkor rövidre lehet zárni velük a beszélgetést egy olyan kijelentéssel, hogy tudod XY-nal már régóta nem olyan volt a kapcsolatunk, de hát ez csak kettőnkre tartozik, nem akartunk róla beszélni.

2015. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért zavar ez téged?

Amit leírtál az nagyrészt egy természetes folyamat.

Mindenki úgy él ahogy szeretne.

Tény, hogy abban semmi elítélendő nincs ha valaki szakít a párjával mert már nem jó a kapcsolat és talál mást akivel minden fántásztikus.


Csak a lényeg az, ahogy előttem is írták, hogy ha az adott kapcsolat sz**ar akkor abból lépjen ki és ne maradjon benne amíg nem talál jobbat. Az csak egy időhúzás. A jobb mint a semmi. A másik kihasználása átverése.

2015. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kijelentem azt, hogy aki párkapcsolatból jó kertész módjára, egyik melegágyból a másik melegágyba ugrál, nem megbizható hosszú távon az nem elitélés, hanem vélemény!

Tetszik v. nem hajlam.

2015. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség...Azért mondják ezt egyesek, mert ha a pasi egyszer már megtette egy lánnyal, akit szeretett, akkor simán megteszi egy másikkal is. Itt erkölcsről, jellemről van szó, a pasi leírta magát.
2015. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!