Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, arra gondoltam írok neki egy levelet amit majd átadok neki, jó ötlet vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Leírnám benne az érzéseimet, gondolataimat. Nem akarom ezekkel zaklatni, ahányszor találkozunk. Össze szedném a gondolataimat és leírnám neki és ennyi.

2014. jan. 8. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább adj neki egy képet amin a legjobb haverjával szexelsz
2014. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges, én nem tenném a helyedben.
2014. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felesleges..felesleges odaadni...de írd ki magadból, tényleg megkönnyebbülsz, de ne add oda
2014. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha hülyét akarsz csinálni magadból akkor nyugodtan
2014. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

mképp írd ki magadból, de Neked kell érezned, h milyen a srác, milyen volt a kapcsolatotok, a szakítás, a mostani viszonyotok. Sztem ennek függvényében add/ne add oda Neki.

Fel a fejjel!

2014. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Barátok maradtunk, nem akarunk több, mint 4 évet eldobni csak úgy.
2014. jan. 8. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:

ha szakitottatok, minek talalkoztok...?


ird meg, aztan rakd be a fiok melyere par evre.

2014. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
4 év az semmi. Megérteném ha 10 évet irsz, akkor igen, akkor jobb ha mind két fél normális baráti kapcsolatba marad. De 4 év az nulla.
2014. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4 év alatt nagyon sok minden történt velünk. Közös jövőt terveztünk, tesóm kisfiának lettünk a kereszt szülei stb
2014. jan. 8. 10:49
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

Sztem most egy darabig hanyagoljátok a kommunikációt, de a levél attól megírásra/átadásra kerülhet.

Engedjétek, h gyógyuljanak a sebek.

Barátok bármikor lehettek a későbbiekben, de közvetlenül szakítás után sztem nem annyira jó ötlet.

És egyet értek Veled, 4 év valóban nem kevés azért.

Nem feltétlen az időtartama számít egy kapcsolatnak, hanem az intenzitása, mélysége.

Van, aki 10 év alatt nem ér el arra a szintre, mint más 2-4 év alatt.

2014. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!