Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen szintű értékrend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen szintű értékrend eltéréssel folytatnátok egy kapcsolatot? Hülyeség lenne, később megbánnánk, vagy tegyük amit most jónak látunk?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, sok apró nézeteltérés volt, 3 hete szakítást kezdeményezett. Belementem, békében, nem volt veszekedés, semmi közvetlen előzmény, csak elfáradtunk, ellaposodott, én ezt már régebb óta éreztem, de úgy voltam vele hogy megpróbálok tenni ellene, vagy/és megvárom még párom is belátja. Hát belátta, elég váratlanul ért, de szétmentünk, mindenféle ajtócsapkodás nélkül.

Most hogy eltelt kis idő, rájött, hogy csak egy hiszti volt. Nem bírja nélkülem. Én sem nélküle. Nagyon szeretjük egymást. Nekem egy csettintés lenne és folytathatnánk.

Viszont van ami engem nagyon zavar. A barátnőmnek van egy tulajdonsága, hogy túl közvetlen a férfiakkal. Nem tudja hol a határ közte mint nő, és idegen férfi mint férfi között. Olyan képeket tesz közszemlére közösségi oldalon, ahol a munkatársával ölelkeznek, főnöke nyakát puszilja, arcához simul, stb... Valamelyik munkatársa hozza-viszi munkába néha szombatonként ha meló van (30km-re van a munkahely lakhelytől). Nincs szó félrelépésről, nincs más férfi az életében, ezt alaposan átrágtuk, ez meggyőződésem, több okból is, nem fejteném ki. Az én baráti társaságom tagjaival is ezt csinálja, bár az nem zavar, 3 éve egy több mint 10 éves sportcsapat által kialakult nagy "család" tagja.

Egyszerűen arról van szó, hogy nála ez belefér egy párkapcsolatba, nálam meg nem. Nem érti meg miért nem, csúnyán hagnzik, de mondhatjuk hogy buta. Én ezt sokszor megalázónak tartom, főleg, hogy a képek egy nem beavatott embernek azt sugallják, hogy lecserélt egy 40+-os pénzes ázsiai fószerre (koreai cégnél dolgozik). Holott otthon szenved, nem foglalkozik vele senki, kb. csak egymással tudunk még mindig beszélni (én ismerőseim egyetemen Pesten, Szegeden, stb...)

Megváltozni nem fog, legalábbis nem mostanában. Ti folytatnátok, és az ilyen dolgai miatt keletkezett stresszt tűrnétek, vagy kínszenvedés közepette szakítanátok vele? Mondjuk ő szakított, de nem bírja ki, úgy néz ki rajtam áll a döntés.

Én 21 éves vagyok, vidékről járok egyetemre Pestre minden nap. Ő 22 éves.



2014. febr. 27. 00:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáfűzném, 2013. május óta dolgozik azon a helyen. És úgy történtek a dolgok, hogy egy külső, beavatatlan személy szemében, 1:1-ben lejön, hogy megcsal a munkahelyén valakivel. Erről mint írtam, egyéb okok miatt szó sincs. Csupán hülye, buta, és nem gondolkozik mielőtt csinál valamit.
2014. febr. 27. 00:03
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

A főnöke nyakát puszilgatja?

Plusz butának tartod?


Hát figyelj, szerintem maradj vele. Amire eddig jó volt, arra ezután is jó lesz, neked meg se önbecsülésed, se tisztelet nincs benned felé, de részéről se feléd... Úgyhogy pont összeilletek. :)

2014. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Önbecsülésem van, ezen filózok, hogy félretegyem, és folytassuk, vagy ne. Bár tény, hogy leadtam belőle valamennyit.

Ha nem lenne ilyen közvetlen, semmi bajom nem lenne vele. De nem veszi észre amit csinál. Ezért írtam hogy buta.

2014. febr. 27. 00:12
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
De minek vagy egy buta nővel?
2014. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, nagyon sokan a fejemhez vágták már. Nyilván azért mert megfogott benne valami. Valami, ami matt azt hogy jó pár dolgot nem ért meg, elnéztem neki. Eddig. Most komolyan gondolkodóba estem, hogy megéri-e.
2014. febr. 27. 00:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az exem. Ő is 22 vagy 23 éves most és ugyanezt csinálta. Akkor durrant el az agyam, amikor beleült egy haverjának az ölébe és én elküldtem őket a fszba aztán faképnél hagytam mindenkit. Abszolút nem tisztelt (téged sem, ha látja rajtad, hogy zavar és mégsem hagyja abba) és ha mástól hallod, hogy megcsal, akkor hidd el, mert én sem hittem és én voltam a nagy balga barom...


Miután kidobtam, akkor tudtam meg, hogy konkrétan rajtam kívül mindenki tudott a félrelépéseiről és gyakorlatilag heti szinten megcsalt.

2014. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,próbáljátok meg mégegyszer, pl 2-3 hónapos próbaidőt adtok egymásnak, ha rosszul fogjátok érezni magatokat, max szétmentek megin
2014. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: nekem nem kellene ilyen barátnő.
2014. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy nem tudtad neki kifejezni rendesen,hogy számodra megalázó amit csinál,vagy nem rendelkezel olyan tekintéllyel a szemében,hogy érjen valamit a szavad ez ügyben.

ha ez utóbbi a helyzet és visszafogadod,akkor ezen neked kell változtatnod,végigvinni az akaratod,nem engedned belőle és a legfontosabb,hogy mindig maradj következetes.

vagyis ha azt mondod,hogy ha még egyszer beszállsz a pali kocsijába,többet ide ne gyere,akkor tartsd magad.

ebből értenek.

mert azért volt az,hogy meg sem hallotta amikor mondtad ezeket neki,mert nem volt retorzió kilátásba helyezve,vagy ha volt is nem tartottad magad hozzá.

de igazad van amúgy,én sem tűrnék el ilyesmit,mert lejárató az ilyen.

2014. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem mondta senki hogy megcsalt, semmi bizonyíték nincs rá. Csak józan paraszti ésszel egyértelmű. Még barátnői is fejéhez vágták, hogy tán másik pasi. De semmi bizonyíték, bő 3 hét után sem.

Meg mi a francért jönne vissza hozzám bőgve, kikészülve, ha mással van.

2014. febr. 27. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!