Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hülyeség emmiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség emmiatt dobni a pasimat?

Figyelt kérdés
Az zavarja a páromat, hogy "kemény" zenét hallgatok (Children of Bodom, Slipknot, Cannibal Corpse stb.) Azt mondja, hogy őt nem az zavarja, hogy rocker vagyok, hanem az , hogy miért pont ezeket bandákat szeretem, mert hogy ott van még százezer olyan banda, ami metál, és mégse olyan "hányingerkeltő" . Ez engem dühít. Hogy olyan kicsinyes és gyerekes egy ember, hogy ezen fennakadjon? SOHA nem hallgattam a jelenlétében hangosan őket, mert tudtam , hogy zavarná. Ennek ellenére ő ebbe is beleszól. Azt mondta, hogy ha nem fogok ezekről leszokni akkor fel is út le is út. Ezután kidobtam. Rosszul tettem? én 17 ő 19

2013. okt. 20. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ ezek mennyire hatnak a viselkedésedre.
2013. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Slipknot? Cannibal Corpse? Leszel a feleségem? *.*
2013. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jol tetted
2013. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jól tetted.

Ha valaki egy ilyen apróságot nem tud elfogadni veled, sőt nem hogy elfogadni, direkt beleköt az nem alkalmasabb komolyabb kapcsolatra.


"Not everyone likes metal. FUCK THEM!"

2013. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tetted rosszul főleg mivel te megpróbáltad tiszteletben tartani az ő igényeit miszerint nem szereti őket és nem is ordíttattad a zenét előtte de ő csak hisztizett.

Mellesleg mostanában Cock and Ball Torture-t hallgatok és nem hagynám, hogy ebbe bárki is beleszóljon.

2013. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted!:)


Amúgy mi lett volna elfogadható neki?

2013. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2013. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
najo , most megnyugodtam . :) kedves első! semmiben nem hat a viselkedésemre, nem vagyok sem sátánista sem agresszív . Hát ami neki elfogadható lett volna, az az hogy hallgassak "nőies" zenéket, ami lehet metál is de amit én hallgatok az túl durva. szerintem ez hülyeség.
2013. okt. 20. 12:05
 9/14 dragonkalo ***** válasza:

Jól tetted,ha ezt nem képes elfogadni,akkor nem alkalmas komolyabbra.


"Metal 4ever \m/"


(BMTH,Slipknot,Asking Alexandria,Suicide Silence,Of Mice and Men) :D

2013. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
meg lehetett volna beszélni, hogy ez a te magánügyed. Mondjuk a pasidat dobni, és a pároddal szakitani is két különböző fogalom...
2013. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!