Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg szoktátok néha nézni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok néha nézni az exeteket facebookon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
néha meg, bár nem tudom miért.
2015. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért mi rossz van abban ?
2015. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem,pont most tettem törlés alá megint a fiókom,mert még az ismerősök is felidegesítenek,nemhogy az exek ...
2015. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha igen.
2015. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta újra van fb-m, de nem használom, egyszer aznap mikor regeltem kíváncsiságból, tudomásul vettem, hogy mióta szétmentünk nemigen találta meg a párját, tán a 3. lánnyal van, én azóta is a párommal vagyok (3 éve 3 hónapja). Letudtam ennyivel. Viszont nem fb-ről, de tudomásomra jutott, hogy anno 7 éves kapcsolatomból az ex válik, úgy látszik nem tanult a hibáiból, 2 gyereket azért összehoztak. De ezzel sem foglalkoztam, csak a kérdést olvasva jutott eszembe.
2015. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, csak azért hogy röhögjek rajta. Akkor sem volt szép, na de most....
2015. máj. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.pont elobb kattintottam ra,ma van az eskuvoje.:)mar 6 eve nem vagyunk egyutt,csak kivancsisagbol kerestem ra.
2015. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, de nem azért hogy a nyálamat csorgassam, vagy kiröhögjem, hanem mert a lány akivel most jár, na vele nagyon boldog, és örülök nekik, de barátnőm, aki élőben találkozott velük a Tescoban, mondta, hogy úgy néz ki mint én, csak alter verzióban. Illetve láttam, hogy boldog, és szerelmes, és érdekelt már :) Szerintem ebben nincs baj, barátságban váltunk el 4 év után. Pont ezért, mert ő már csak barátnak tartott.
2015. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Persze... Sőt fel is köszöntöm őket szülinapjaikon...
2015. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem kb heti egyszer rájuk nézek... Nem mindegyikre, de van 1-2 akire kíváncsi vagyok, mi történik velük. Emellett amúgy van párom, legjobb és leghosszabb párkapcsolatom, szóval semmi hátsószándék :)
2015. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!